reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odpowiedniki Leków w Uk-Czyli nie kupuj lekow w polsce, tu mozesz dostac je za darmo!

agatakat- ale masz super! ja zalozylam ten wątek poniewaz mam problem z dostaniem czego kolwiek z mojej przychodzni- probowalam u ilku lekarzy, a skierowanie na badanie do szpitala czy rtg graniczy z cudem!!!!
 
reklama
Witam serdecznie :)) Mam pytanko czy jest moze angielski odpowiednik polskiej flegaminy albo jakis dobry syrop lub tabletki wyksztusne. serdecznie dziekuje za pomoc :)))
 
dla Ciebie polecam ten
article-1340427-0C850BEC000005DC-564_224x497_popup.jpg ale możesz sprawdzić inne syropy na kaszel "chesty" :)
 
hej a znacie jakis dobry zel na zabkowanie? do tej pory uzywalam bobotem,ale teraz nie ma mi kto go przywiezc,wiec musze kupic cos tutaj,tylko nie wiem jaki zel jest dobry.
 
reklama
My używamy CALGEL - ale Wiktorkowi podchodzi smakiem a ze znieczuleniem dziąsełek to już różnie, na mniejszy ból pomaga, ale jak go bardzo bolą dziąsełka to już tylko mała dawka CALPOLu w płynie.
 
Do góry