reklama

Odprowadzanie dziecka do przedszkola

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Sheba389, 4 Lipiec 2013.

1. Sheba389

Sheba389 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie

Wyraźcie proszę opinie o kwestii przyprowadzania dziecka rano przez tatę, mimo że mama ( ja) nie pracuję.
    Jest to czas kiedy faktycznie synek jest z tatą, bo późno wraca z pracy , kiedy Mały już zasypia.

Odebrałam od matki partnera aluzję jakoby było to naganne ,
    z kolei partner nie czuje się pokrzywdzony, lubi poranki z synem naszym, choć zmęczony jest.

Ja odbieram go, chodzę po niego daleko na piechotę i wracamy tak samo.

Czy mam się czuć winna? ;(choć to uczucie nigdy nie jest wskazane

Czekam na odpowiedzi.
    She

2. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    29
    Moim zdaniem, nikomu nic do tego, jak rodzice dzielą się obowiązkami (i przyjemnościami ;) ) związanymi z wychowaniem dziecka.
    Skoro całej Waszej trójce taki układ odpowiada, to w czym problem???

3. reklama
  4. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jest wasza sprawa jak dzielicie się obowiązkami. Ja też nie pracuje a mimo to mąż często odbierał córkę z przedszkola. Lubił to brał zawsze rower albo w zimę sanki. To był czas tylko dla nich. W tym roku na pewno też będzie odbierał młodszą córkę z przedszkola a starszą ze szkoły.:tak:

5. Sheba389

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki że jesteście:happy:

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie pracuje a maż jezdzi 2 tyg od 14 do 22 i 2 tygodnie od 22-6 rano
    i to On zawozi mała do przedszkola
    nie narzeka wrecz przeciwnie jest Dumny z tego jak odwozi dziecko do przedszkola :-)

Na twoim miejscu bym sie nie przejmowała tylko powiedziala tesciowej pare słów ( niestety ja to taki typ człowieka że prawde powiem i co mi sie nie podoba rowniez )
    a po drugie to juz mielismy taka sytuacje - tylko nie odnosnie przedszola tylko innej sprawy i choc cisneło mi sie na usta to mąż mnie wyręczył i powiedział tesciowej co mysli :-)

7. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a niby co w tym niewłaściwego? pewnie facet z typu tych co to nauczony że kobieta przy garach i dzieciach, a chłop do roboty a po robocie ciepłe kapcie i gazetka :-D bardzo fajnie że tatuś angażuje się w zajmowanie się synem i tak jak piszesz, ma szansę z nim chwilę pobyć, dla dziecka też jest to frajda na pewno ... najważniejsze że ta sytuacja odpowiada wam, inaczej by było gdyby tata dziecka czuł się pokrzywdzony i wykorzystywany, ale on jest szczęśliwy i to się liczy ... nie słuchajcie opinii innych bo każdy lubi wtrącić swoje trzy grosze szczególnie w sprawy które które go nie dotyczą ;-) pozdrawiam :-)

8. Sheba389

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ... nie słuchajcie opinii innych bo każdy lubi wtrącić swoje trzy grosze szczególnie w sprawy które które go nie dotyczą ;-) pozdrawiam :-)[/QUOTE]

dokładnie..kasia-matiy

Teraz sytuacja u nas się zmieniła, bo z dnia na dzień przeniosłam syna do zerówki w szkole blisko domu, także będzie łatwiej..:)
    Nie zniosłabym 3 roku w przedszkolu;(
    Nie mogłam się zdecydować na koniec roku, więc tak wyszlo że szybka decyzja w pierwszym tygodniu nowego roku nastąpiła;)
    I jesteśmy zadowoleni, blisko, wygodnie, niedługo nastana zimne miesiące więc cieszę się:)
    Pozdrawiam Dziewczyny

9. kasia-matiy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no i super :-) ja czekam cały czas co z przedszkolem bo mój synek jest na liście oczekujących :baffled:

10. reklama
  11. Sheba389

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    może się udać,
    eh te przedszkola, ja kiedy zapisywałam jako 4 latka, w Koszalinie, przyjmowali tylko w jednym przedszkolu, albo dwóch, dlatego mieliśmy daleko.
    W 3 latkach nie został, więc miejsce nam przepadło. Ale dobrze że wtedy tak się stało, 3 latek niech będzie z mamą jeśli może

12. kasia-matiy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no mój synek już ewidentnie nudzi się w domu i garnie do dzieciaczków, poza tym przydałoby się pójść do pracy bo z kasą bardzo krucho a z małym nie ma kto zostać :-) gdyby nie to faktycznie chętnie bym z nim jeszcze w domku posiedziała, bardzo to lubię :-)

Poleć forum