reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odruch wymiotny po mm

Dołączył(a)
14 Sierpień 2022
Postów
3
Witam,
Moja córka ma 10 miesięcy, zaczęłyśmy przechodzić na mleko modyfikowane, dla alergików ponieważ ma skaze białkową. Mleko je chętnie, jednak zauważyłam, że kilka minut po posiłku ma jeden lub dwa odruchy wymiotne. Nie wymiotuje, tylko ją odrzuca. Czy któraś z Was miała taka sytuację? Je około 140ml, zalecane przez producenta 210.
 
reklama
Może po prostu je za dużo jak na swoje możliwości i stąd odruch? Robisz jej 210 a zjada 140 czy o co chodzi?
Na tabelkę wgl nie patrz. Moja córka ma 6msc a według producenta je jak dziecko 0-2tyg czyli 90ml+3 miarki. Więcej nie zmieści a ja w nią nie wmuszam, je na żądanie.
 
Może po prostu je za dużo jak na swoje możliwości i stąd odruch? Robisz jej 210 a zjada 140 czy o co chodzi?
Na tabelkę wgl nie patrz. Moja córka ma 6msc a według producenta je jak dziecko 0-2tyg czyli 90ml+3 miarki. Więcej nie zmieści a ja w nią nie wmuszam, je na żądanie.
Dokładnie robię 210,zjada 140. Potem się kwasi, nie chce więcej .no i po kilku minutach odruch wymiotny.
 
reklama
Może po prostu je za dużo jak na swoje możliwości i stąd odruch? Robisz jej 210 a zjada 140 czy o co chodzi?
Na tabelkę wgl nie patrz. Moja córka ma 6msc a według producenta je jak dziecko 0-2tyg czyli 90ml+3 miarki. Więcej nie zmieści a ja w nią nie wmuszam, je na żądanie.
moje dziecko miało nie tylko odruch wymiotny, po prostu wymiotowało. Mm ją uczulalo
 
Do góry