reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Elka - kurka wodna, na chwilę z oka spuścić a tu takie wiadomości! Gratki!

Ameritum - co do tych ciuchów to zgadzam się z tobą. Skóra fajnie wygląda ale tekstylia zdecydowanie lepsze, cieplejsze i lżejsze o zachowaniu w deszczu nie wspominając. A że dla mnie wygoda liczy się przede wszystkim toteż skóry nie używam.

Czarna - no to pięknie że jest serducho :tak:

A ja dzisiaj padnięta jestem. Byłam w Bielsku na przeglądzie twórczości osób niepełnosprawnych i mam głowę 6 na 9.
 
angel no właśnie się zalogowałam,żeby się pożalić...że przed chwilą skończyłam drugie już dzisiaj haftowanko:-:)-:)-(Czuję się zmięta jak jakiś babol:tak::-( Ale mąż zaraz wróci z kebabem to może przez chwilę będę się cieszyć,bo smaka mam na niego od dwóch godzin...najwyżej znowu haftne...
Wiem,że nie mam co marudzić,ale jakoś mi tak przykro,że paskudnie się czuję...
 
emcia kochana ja ci współczuje:-( ale dasz radę dla dzidziolka wszystko:tak:my będziemy cię tu pocieszać i wspierać troszeczkę się pomęczysz a potem to już będziesz się cieszyła kopniaczkami ;-)I pochwalisz się nam jaki masz wilczy apetyt:tak::-)buziam śpij słodko:*
Ps-tylko nie kebab jak w ciąży zjadłam bo też miałam smaka a pózniej cała noc przytulałam porcelanę :no: do dzisiejszego dnia nie mogę patrzeć na kebaby nawet się nie odważyłam zjeść a tyle czasu minęło:-(
 
reklama
Do góry