reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie antykoncepcji

Dołączył(a)
8 Styczeń 2021
Postów
2
Cześć, po ostatnim krwawieniu z odstawienia odstawiłam całkowicie tabletki antykoncepcyjne. 28 grudnia ostatnie krwawienie z odstawienia, krótkie i mniej obfite, 3.01 pojawiło się krwawienie po stosunku, żywą krwią, ustało tego samego dnia. Dwa dni później wizyta u ginekolog, która znalazła polipa na szyjce macicy, dostałam skierowanie do szpitala. Doktor powiedziała, że ciąży nie ma (takie było pierwsze podejrzenie), endometrium wąskie, a krwawienie NAJPRAWDOPODOBNIEJ z tego polipa. Przed wczoraj dostałam silnego krwawienia z bólem podbrzusza, promieniującym do prawego jajnika. W tej chwili wygląda jak zwykła miesiączka, nadal trwa. Moje pytanie, czy to możliwe aby po tak krótkim czasie dostać zwykłego okresu, albo żeby polip aż tak krwawił?
 
reklama
Na miesiączkę jest zdecydowanie za wcześnie. Polecam wizytę u ginekologa, który znajdzie przyczynę krwawienia.
 
Na miesiączkę jest zdecydowanie za wcześnie. Polecam wizytę u ginekologa, który znajdzie przyczynę krwawienia.
No właśnie tak myślałam, ginekolog kazała robić jeszcze test ciążowy przed umówieniem się na zabieg, mimo że ciążę teoretycznie wykluczyła no i moim zdaniem raczej jest niemożliwa. Mam okropny mętlik w głowie, przez to wszystko.
 
Do góry