reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie luteiny pomocy!

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2020
Postów
10
Hej dziewczyny mam problem. Spóźnia mi się okres i miałam przepisana luteinę dopochwową 100. Wzięłam tylko 1 tabletkę i później natchnęło mnie i zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie. Czy mogę przerwać branie tej luteiny po tej jednej tabletce czy lepiej dalej ja przyjmować? Czy po wzięciu tylko 1 tabletki.moga być jakieś skutki odstawienia będąc na początku ciąży? Mam już dziecko, nie mam poronień na koncie, jedynie czasem nieregularne miesiączki. Bardzo proszę o pomoc. Nie mogę się dodzwonić do lekarza, ma urlop, na wizytę za wcześnie.🤔😔 Doradzcie.
 
reklama
Mysle, ze branie luteiny nie zaszkodzi. Progesteron podtrzymuje ciaze, wiec nawet lepiej jak będziesz ja brala
 
Nic sie nie stanie,pomimo tego ze jest to ciaza naturalna,bierzesz jedna tabletke do tego dopochwowo.Ja bym brala dalej i czekala na lekarza spokojnie .Progesteron w ciazy na tym etapie jest bardzo wazny,moze ci tylko pomoc.
 
Biorąc luteinę zbadać proga?
Tak,jesli mozesz.
Ja jestem co prawda z watku o in vitro,ale dziewczyna maja transfery na cyklach naturalnych i tez biora progesteron w ciazy.Luteina to jest progesteron,zanim to co ty bierzesz zostanie poddane metabolizmowi w watrobie i nerkach z tych 100 mg,zostaje moze z 30-40%,wiec sie nie masz czego bac.osteteczna decyzja nalezy oczywiscie do ciebie.
 
Ja bym chętnie odstawiła. Boje się tak długo brać, bo niewiadomo kiedy odstawi ... Zastanawiam się tylko czy taka jedna tabletka mogła namieszac że teraz będę mieć plamienia albo coś... czy bez konsekwencji mogę odstawić.
 
reklama
Do góry