reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie od piersi

Susanna123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Luty 2017
Postów
18
Witam.
Mój synek kończy 6 m-cy w związku z jego alergia i tym że muszę być na diecie chciałabym go odstawić od piersi. Gdy był noworodkiem krew lala mi się z piersi i był dokarmiany sztucznie - pił bez problemu. Butelka Tommy Tippy mu nie odpowiadała ale Mam się sprawdził. Teraz był tylko na piersi i wogole nie chce pic z butelki. W nocy je co 3 godziny w dzień nawet co godzinę. W sumie to jestem niewyspana i wykończona. Czy mógłbyście mi poradzić jak go przestawić? Dodam że nie chce smoczka mieliśmy lovi aventa mama teraz przerabiamy nuka też nie chce. Zasypia tylko przy piersi. Ciągle chce być na rękach-moich rękach i nie jest w stanie dłużej z nikim zostać bo wpada w histerię która mogę uspokoić tylko piersią.
 
reklama
Do góry