reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych (odczucia i objawy)

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Hej dziewczyny!

Podzielcie się jakie miałyście objawy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Kiedy dostałyście pierwszą normalna miesiączkę (nie chodzi mi o krwawienie z odstawienia)?

Ja odstawiłam tabletki dwa tygodnie temu. Przez pierwszy tydzień miałam straszy ból podbrzusza. Cały czas mam ból sutków, w takim stopniu, że czasami biustonosza nie mogę nosić. W dodatku mam wrażenie jakby powiększyły mi się piersi i trochę przytyłam.

Czekam na Wasze spostrzeżenia ☺️
 
reklama
U mnie nigdy nie było nadmiarowych objawów.
@ przychodziła 30 +/-2 dni od odstawienia.
Jak gdyby nigdy nic.
 
U mnie nigdy nie było nadmiarowych objawów.
@ przychodziła 30 +/-2 dni od odstawienia.
Jak gdyby nigdy nic.
Z tego co czytałam miesiączka może przyjść w każdym momencie, a nawet po pół roku dopiero.. Ciekawe jak to będzie u mnie 🤔😄
 
Ja odstawiłam w październiku. W listopadzie już miałam normalna miesiączkę. I w lutym zaszłam w ciążę 🙂
Ja ogólnie nie chciałam odstawiać tabletek, ale mój syn trafił do szpitala, duże zamieszanie, zmartwienie na głowie i tak jakoś się stało 🙄
 
reklama
Witam Was 😃 Brałam długo tabletki przez ok 6 lat, później miałam przerwę ok 2 lat i znowu brałam ponad 2 lata. Teraz postanowiłam odstawić (to były jedyne leki jakie brałam i nie chciałam się już truć). Na początku bolaly mnie sutki, przeszło doszedł ból brzucha ale przyszło krwawienie (raczej nie jest to normalny okres po 28 dniach od ostatniego krwawienia). Najgorsze i nie wiem czy to wina odstawienia hormonów ale moja psychika pada na plecy i już zachodzie w głowę co się dzieje czy może jakiś psycholog. Miałyście coś takiego ?
Niestety jest źle od krwawienia dramat, chodzę zła, naładowana agresja, wrażliwa, płacze. Nie potrafię sobie z tym poradzić może któraś z Was też tak to przechodziła i możecie coś podpowiedzieć ?
 
Do góry