reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych w polowie

Imagi_nacja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2021
Postów
1 551
Hej

Brałam tabletki antykoncepcyjne do histeroskopii, ale po chciałabym już przestać je brać. Wzięłam 10 tabletek.
Co zrobić? Lepiej wybrać ten miesiąc i już później nie brać? Czy zaprzestać już brania, tylko jak później z cyklami?
 
reklama
Wzięłaś 10 tabletek a potem ile dni nie brałaś?
Czy pytasz o to czy przerwać już branie czy z końcem opakowania?

Ja osobiście bym wzięła do końca opakowania by nie namieszać za mocno hormonalnie w tym cyklu.
 
Wzięłaś 10 tabletek a potem ile dni nie brałaś?
Czy pytasz o to czy przerwać już branie czy z końcem opakowania?

Ja osobiście bym wzięła do końca opakowania by nie namieszać za mocno hormonalnie w tym cyklu.
Biorę bez żadnej przerwy. No właśnie tez tao myślałam, żeby jak najmniej namieszać w cyku. Nie jestem za bardzo za tabletkami antykoncepcyjnymi, nigdy nie brałam i zbyt dobrze się po nich człowiek nie czuje. Ale nie chce później czekac aż mi się wyregulują cykle
 
Ja odstawilam w połowie i po ok 3 dniach przyszła @ z odstawienia kolejna przyszła po 30 dniach i narazie jest ok. Brałam przez pół roku
 
I tak po odstawieniu nawet po pełnym opanowaniu kolejna po tym piereszym.z odstawienia @ może nie przyjść nawet do pół roku.
 
Z tym faktycznie różnie bywa, ja mam niskodawkowe tabletki vines i w ich przypadku po odstawieniu szybko wszystko wraca do normy, czyli tuż po odstawieniu miesiączka a potem już regularnie.
 
Do góry