reklama

odstawienie tabletek??

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez cudelf, 21 Październik 2007.

1. cudelf

cudelf Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie.
    Ponad rok czasu brałam tabletki, jasmin, i teraz od miesiąca już nie biorę i zastanawiam się czy przez to może opóźnić mi się okres. Biorąc tabletki zawsze dostawałam okres regularnie w piątek, teraz jest już koniec niedzieli i nie mam jeszcze. Uważaliśmy z mężem żebym nie zaszła w ciążę ale nie używaliśmy prezerwatyw, po prostu nie kończył wewnątrz, a przynajmniej nie tam gdzie trzeba żeby była dzidzia :tak:.
    Czy miała któraś z was też taką sytuacje?

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja brałam tabletki przez prawie 6 lat.Odstawiłam w maju,okres dostałam dopiero po 56 dniach.Zaszłam dopiero po 7 miesiącach od odstawienia.

3. reklama
  4. Asia 81

Asia 81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej!Również brałam tabletki około 6 lat.W ciążę zaszłam po około 1,5 roku po odstawieniu.Okres z reguły miałam raczej regularny,tylko obfitszy niż w czasie brania.Pozdrawiam

5. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny.Ja również brałam tabletki 4 lata,po odstawieniu ich okres miałam raczej regularny a w ciążę zaszłam po 9 miesiącach.

6. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bralam tabletki microgynon rowno rok @ przyszla z 5 dniowym opoznieniem wiec nie martw sie czasami dziewczyny nie dostawaly @ nawet 4 miesiace i musialy brac leki na wywolanie poczekaj cierpliwie a jak dlugo nie bedzie zglos sie do lekarza

7. kasiek21

kasiek21 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja biore tabletki od 8 miesięcy, ale planuje odstawić.Czy musi upłynąc troche czasu znim po odstawieniu zajdzie się w ciąże?

8. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    teoretycznie jesteś znowu płodna od pierwszego dnia kiedy przestajesz brac tabletki, ale w praktyce troche to trwa, organizm musi sie przestawic. Zreszta czytałas wypowiedzi powyzej, ja potwierdzam to co pisaly wczesniej dziewczyny. ja osobiscie brałam tabletki ok. 4 lat, po odstawieniu zaszłam w ciąże dopiero w ósmym cyklu, tak że nie mart się, cierpliwości...

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    .kasiek mnie doktorka kazała poczekać do pierwszego naturalnego okresu (brałam tabl. parę miesięcy)a potem mogliśmy się starać no i już niedługo mamy rozwiązanie:tak:.

10. reklama
  11. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kAŻDA Z NAS MA INNY ORGANIZM I OD TEGO GŁÓWNIE TO ZALEZY, NAPEWNO TEZ OD CZASU JAKI SIE BIERZE SRODKI HORMONALNE

12. Zośka_Stargard

Zośka_Stargard Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brałam tabletki przez 6 lat. Po odstawieniu już w pierwszym cyklu zaszłam w ciąże! Nie ma regóły. każdy organizm jest inny. W tej chwili jestem w 8 tyg i bardzo sie cieszę.

Poleć forum