reklama

odstawienie tabletek??

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez cudelf, 21 Październik 2007.

1. cudelf

cudelf Fanka BB :)

Witam serdecznie.
    Ponad rok czasu brałam tabletki, jasmin, i teraz od miesiąca już nie biorę i zastanawiam się czy przez to może opóźnić mi się okres. Biorąc tabletki zawsze dostawałam okres regularnie w piątek, teraz jest już koniec niedzieli i nie mam jeszcze. Uważaliśmy z mężem żebym nie zaszła w ciążę ale nie używaliśmy prezerwatyw, po prostu nie kończył wewnątrz, a przynajmniej nie tam gdzie trzeba żeby była dzidzia :tak:.
    Czy miała któraś z was też taką sytuacje?

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja brałam tabletki przez prawie 6 lat.Odstawiłam w maju,okres dostałam dopiero po 56 dniach.Zaszłam dopiero po 7 miesiącach od odstawienia.

3. reklama
  4. Asia 81

Asia 81 Fanka BB :)

Hej!Również brałam tabletki około 6 lat.W ciążę zaszłam po około 1,5 roku po odstawieniu.Okres z reguły miałam raczej regularny,tylko obfitszy niż w czasie brania.Pozdrawiam

5. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Hej dziewczyny.Ja również brałam tabletki 4 lata,po odstawieniu ich okres miałam raczej regularny a w ciążę zaszłam po 9 miesiącach.

6. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

bralam tabletki microgynon rowno rok @ przyszla z 5 dniowym opoznieniem wiec nie martw sie czasami dziewczyny nie dostawaly @ nawet 4 miesiace i musialy brac leki na wywolanie poczekaj cierpliwie a jak dlugo nie bedzie zglos sie do lekarza

7. kasiek21

kasiek21 Początkująca w BB

Ja biore tabletki od 8 miesięcy, ale planuje odstawić.Czy musi upłynąc troche czasu znim po odstawieniu zajdzie się w ciąże?

8. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

teoretycznie jesteś znowu płodna od pierwszego dnia kiedy przestajesz brac tabletki, ale w praktyce troche to trwa, organizm musi sie przestawic. Zreszta czytałas wypowiedzi powyzej, ja potwierdzam to co pisaly wczesniej dziewczyny. ja osobiscie brałam tabletki ok. 4 lat, po odstawieniu zaszłam w ciąże dopiero w ósmym cyklu, tak że nie mart się, cierpliwości...

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

.kasiek mnie doktorka kazała poczekać do pierwszego naturalnego okresu (brałam tabl. parę miesięcy)a potem mogliśmy się starać no i już niedługo mamy rozwiązanie:tak:.

10. reklama
  11. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

kAŻDA Z NAS MA INNY ORGANIZM I OD TEGO GŁÓWNIE TO ZALEZY, NAPEWNO TEZ OD CZASU JAKI SIE BIERZE SRODKI HORMONALNE

12. Zośka_Stargard

Zośka_Stargard Zaciekawiona BB

Brałam tabletki przez 6 lat. Po odstawieniu już w pierwszym cyklu zaszłam w ciąże! Nie ma regóły. każdy organizm jest inny. W tej chwili jestem w 8 tyg i bardzo sie cieszę.

Poleć forum