reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odstawienie tabletek??

cudelf

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2007
Postów
269
Miasto
szczecin
Witam serdecznie.
Ponad rok czasu brałam tabletki, jasmin, i teraz od miesiąca już nie biorę i zastanawiam się czy przez to może opóźnić mi się okres. Biorąc tabletki zawsze dostawałam okres regularnie w piątek, teraz jest już koniec niedzieli i nie mam jeszcze. Uważaliśmy z mężem żebym nie zaszła w ciążę ale nie używaliśmy prezerwatyw, po prostu nie kończył wewnątrz, a przynajmniej nie tam gdzie trzeba żeby była dzidzia :tak:.
Czy miała któraś z was też taką sytuacje?
 
reklama
Ja brałam tabletki przez prawie 6 lat.Odstawiłam w maju,okres dostałam dopiero po 56 dniach.Zaszłam dopiero po 7 miesiącach od odstawienia.
 
Hej!Również brałam tabletki około 6 lat.W ciążę zaszłam po około 1,5 roku po odstawieniu.Okres z reguły miałam raczej regularny,tylko obfitszy niż w czasie brania.Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny.Ja również brałam tabletki 4 lata,po odstawieniu ich okres miałam raczej regularny a w ciążę zaszłam po 9 miesiącach.
 
bralam tabletki microgynon rowno rok @ przyszla z 5 dniowym opoznieniem wiec nie martw sie czasami dziewczyny nie dostawaly @ nawet 4 miesiace i musialy brac leki na wywolanie poczekaj cierpliwie a jak dlugo nie bedzie zglos sie do lekarza
 
Ja biore tabletki od 8 miesięcy, ale planuje odstawić.Czy musi upłynąc troche czasu znim po odstawieniu zajdzie się w ciąże?
 
teoretycznie jesteś znowu płodna od pierwszego dnia kiedy przestajesz brac tabletki, ale w praktyce troche to trwa, organizm musi sie przestawic. Zreszta czytałas wypowiedzi powyzej, ja potwierdzam to co pisaly wczesniej dziewczyny. ja osobiscie brałam tabletki ok. 4 lat, po odstawieniu zaszłam w ciąże dopiero w ósmym cyklu, tak że nie mart się, cierpliwości...
 
.kasiek mnie doktorka kazała poczekać do pierwszego naturalnego okresu (brałam tabl. parę miesięcy)a potem mogliśmy się starać no i już niedługo mamy rozwiązanie:tak:.
 
reklama
Do góry