reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odwołanie sie od wyroku

Dołączył(a)
24 Styczeń 2011
Postów
11
Miasto
Kraków
Mam jeszcze pytanie... 24 mialam sprawe o alimenty w pozwie napisalam kwote 800zl na sprawie sedzina kazala mi ktowe zmiejszyc zeby byla ugoda z wyrokiem... Wkoncu zostalo mi zasadzone 500zl na ktore Ojciec Marcinka sie zgodzil...
Dzisiaj napisal mi ze odwolal sie od wyroku... Bardzo mnie to zmartwilo bo odkad maly sie urodzil nie dal na niego ani 1 boje sie ze przez to odwolanie zmiejsza mi dotychczasowa kwote i bedzie to trwalo długo...
Czy Ojciec dziecka moze odwolac sie od takiej ugody?
I jakie jest prawdopodobienstwo ze te zasadzone 500zl zostanie zmiejszone do takiej kwoty jaka on chce (300zl)??
 
reklama
Mam jeszcze pytanie... 24 mialam sprawe o alimenty w pozwie napisalam kwote 800zl na sprawie sedzina kazala mi ktowe zmiejszyc zeby byla ugoda z wyrokiem...
Sędzia nie mógł nakazać Pani modyfikacji pozwu.

Wkoncu zostalo mi zasadzone 500zl na ktore Ojciec Marcinka sie zgodzil...
Jak brzmi orzeczenie? Czy jest tam ugodzie przed sądem?

Dzisiaj napisal mi ze odwolal sie od wyroku... Bardzo mnie to zmartwilo bo odkad maly sie urodzil nie dal na niego ani 1 boje sie ze przez to odwolanie zmiejsza mi dotychczasowa kwote i bedzie to trwalo długo...
Czy wnioskowała Pani o nadanie wyrokowi klauzuli natychmiastowej wykonalnosci lub o zabezpieczenie na czas postępowania?

I jakie jest prawdopodobienstwo ze te zasadzone 500zl zostanie zmiejszone do takiej kwoty jaka on chce (300zl)??
Nie wiem bo nie znam:
1. kosztów utrzymania dziecka;
2. możliwości zarobkowych ojca dziecka.
 
Tak wnioskowalam o nadania wyrokowi klauzuli natychmiastowej wykonalnosci...
Ojciec dziecka pracuje dorywczo nie ma stalych dochodow.
W orzeczenniu jest napisane ze jest to ugoda przed sadem??
 
Sedzina nie mogla nakazac mi zmienic pozew ale to zrobila powiedziala ze ja musze zejsc cos z kwoty 800zł kiedy odpowiedzialam jej ze nie zejde to powiedziala ze musze... I wtedy tez zeszlam do 500zł na ktore pozwany sie zgodzil. Teraz zato robi jakies problemy i podobno sie odwolal
 
Do góry