reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odwróceni czyli pozycja dziecka w brzuchu

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2008
Postów
10
Cześć Dziewczyny,
kiedy wam się maleństwa poodwracały??
Na rarie miałam dwa naturalne porody i dzieci były praidłowo ułożone ale nie pamiętam kiedy się odwróciły:no:
Teraz mam ułożenie miednicowe i troszkę mnie to martwi:-(
Powoli zaczynem ćwiczyć pozycję do odwrócenia dziecka bo bardzo nie chcę mieć CC.:no:
 
reklama
A mój Szymek był od początku ułożony główkowo ale i tak urodziłam przez planową cesarkę po 10 tyg na patologii ciąży.
 
Ostatnia edycja:
madapi nie masz się co martwić, ja nie pamiętam kiedy mi sie córcia odwróciła ale mojej kuzynce synowie się poodwracali 2-3 dni przed porodem. Dzieciaczki wiedzą kiedy mają się odwrócić, a jak miałaś 2 naturalne porody, to myślę, że i ten taki będzie. Obie jesteśmy mniej-więcej w tym samym czasie do porodu (wg Twojego suwaczka). Mój synuś ciągle fika koziołki a jak się uspakaja, to jest nóżkami w dół i mnie po pachwinach kopie (straszne uczucie!), ale mój lekarz powiedział mi, że ma jeszcze czas żeby się odwrócić i że niektóre dzieci odwracają się dopiero podczas porodu. Trzymam kciuki za wszystkie zmartwione mamy:tak:
 
ja do 39tyg czekalamm az moja corka ulozy sie glowka, wczesniej lezala w poprzek i juz sie zaczynalam martwic ale moj gin twierdzi takze ze to moze sie zmienic w 5 min przed porodem wiec trzymam kciuki:):happy:
 
Ja od 28 tygodnia wiem ze moje Malenstwo jest juz ulozone glowka "do wyjscia" ale kiedy sie odwrocilo to nie wiem...sadze ze Twoja dzidzia ma jeszcze czas takze nie ma co sie martwic na zapas:-) pozdrawiam
 
Moja Julia obróciła się 2 dni przed porodem ale i tak skończyło się ccz powodu nie postępującego porodu....A Adaś obrócił się bardzo szybko ale też była cc z tego samego powodu co pierwsza .......
 
reklama
Do góry