reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzież ciążowa

Karolina1609

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
126
Hej, chciałam poradzić się doświadczonych mamusiek gdzie niedrogo można kupić odzież ciążowa i co najlepiej kupować aby jeszcze te ubrania po ciąży wykorzystać... niby sklepów internetowych masa a ceny w większości horendalne. A może któraś z Was posiada do sprzedania używane ubrania ciążowe?
 
reklama
Ja kupiłam legginsy ciążowe w txm za 20zl para. Bawełniane, jestem mega zadowolona. Jeśli chodzi o bluzki, w ciąży jest mi strasznie gorąco, więc kupiłam w pepco koszulki na ramiączkach (takie zwykłe, bez koronki i napisów) po 10, 15zl. Fajne, bo się mocno rozciągają. 20 tydzień, mam już trochę brzuszek, ale kupiłam jeszcze l i xl na później. No i większość ciąży przebiegnie zimą, więc po prostu oversizowe swetry.
 
reklama
No ja też właśnie zimą dlatego zastanawiam się w co ja się zapakuje niedługo jak większość spodni juz ciasna, bluzki w biuscie ledwo się mieszczą, a odzież wierzchnia zobaczymy na ile brzuszek się zapnie. Pojde za waszymi poradami i nie będę kupować odzieży typowo ciążowej tylko oversize, po rozwiązaniu chce wykorzystać te rzeczy, wydatków będzie dużo z reszta już sporo wydajemy na lekarzy i leki więc nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto :)
 
Hej, chciałam poradzić się doświadczonych mamusiek gdzie niedrogo można kupić odzież ciążowa i co najlepiej kupować aby jeszcze te ubrania po ciąży wykorzystać... niby sklepów internetowych masa a ceny w większości horendalne. A może któraś z Was posiada do sprzedania używane ubrania ciążowe?

W jakim sensie horendalne? Niestety, decydując się na dziecko warto pamiętać, że będę ogromne koszty..
 
Co do głównego tematu - ja rodzilam w sierpniu, wiec mialam ten komfort że moglam chodzic w letnich sukienkach, nie musialam martwić się o kurtkę czy spodnie.
Z typowo ciążowych mialam w sumie tylko legginsy i spódnicę czarną bandazową. Dokupiłam jeszcze sukienki letnie i kolarki ale to ze zwyklego działu. A, i w h&m dwie basicowe obcisłe sukienki, takie do kolan. I to mi wystarczyło na całą ciążę ;)
Dla oszczędnych - sinsay ma linię ciążową, ceny sa bardzo przystępne.
 
reklama
Ja w sumie z ciążowych ubrań to posiadałam chyba tylko 2 pary jeansów na wyjścia i ze 3 koszulki ciążowe, jeden sweter. Reszta to zwykłe ubrania - spodnie dresowe, koszulki itp w nieco większych rozmiarach.
 
Do góry