reklama

odzwyczajamy maluszki od cycania :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez kate332, 23 Kwiecień 2006.

1. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jeszcze niedawno nie potrafiłam kreślic bliżej terminu kiedy chciałabym odstawic krzysia od piersi ale teraz zastanawiam sie nad tym poważnie z bardzo prostej przyczyny - moje dziecko mnie podgryza, moze nie tak mocno żeby sie krew lała, ale zawsze...zdarza sie to dość czesto i nie podoba mi sie wogóle
    myślę nad powolnym odstawieniem może ktoś kto juz przez to przeszedł poradzi jak działać?

2. Anikaa

Anikaa Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ooooo to i ja z chęcią poczytam o sposobach bo Kuba też mnie mocno już podgryza...no i ja sama odczuwam skutki 9 miesięcy karmienia (częste zawroty głowy i ciągłe osłabienie)...Kate mialas świetny pomysł z tym wątkiem

3. reklama
  4. kolorowa_kredka

kolorowa_kredka Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o taaaak bardzo dobry :) mi się też przyda tylko troszkę później ;)

a co do podgryzania to był czas że tymi pogryzł ;) mnie kilka razy do krwi ::) ale na szczęście przeszło mu wczoraj coś się na mnie zezłościł i lekko mnie szmnął

a tak wogóle to bym baardzo chciała aby tymi sam się odstawił ;)

5. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiecie co babeczki,dzieciaczki maja teraz taki czas-ale to przejdzie.Doran tez tak mial i wiekszosc dzieci w tym wieku tak ma ,ze podgryza mamy.Natanek tez juz pare razy tak zrobil.Ja przewaznie wkladam palec miedzy jego buze i piers i mowie NIE.Ze starszym tak doszlismy do wprawy i przestal gryzc.Mam nadzieje,ze i z mlodszym sie uda.Dzieciacki musza sie nauczyc ,ze teraz maja zabki i powinny troszke inaczej ssac,a mama to nie gryzaczek.
    Ja mam zamiar karmic jeszcze dlugo.No chyba,ze fakycznie caly czas bedzie gryzl w tedy zobaczymy...
    Ah ,no i wydaje mi sie,ze maly najczesiej kasa kiedy jest juz bnardzo zmeczony
    Kate jesli chcesz powoli przestawac to ograniczaj liczbe karmien w ciagu dnia.Najpierw 3(rano,w poludnie,wieczorem) nastepnie 2 razy dziennie(poludnie i wieczor)....i sam wieczor.Cycusia zastp nnymi produktami.Ja wogole nie mam rzeznania w mlekach modyfikowanych wiec nic nie doradze...

6. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja chyba jednak sie skusze na odstawienie, podejrzewam że nocen karmienie zostanie na dłużej, bo jednak krzysiek w nocy nawet picia nie chce, ale w dzien chciałabymm zrezygnować no i potem za jakis czas tez w nocy,

7. Ysia

Ysia Lipcowa Mama 05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też zaczynam pomału odstawiać Natalie od cycusia, doszło do tego że dostaje tylko wieczorem do snu i w nocy. Poszło zadziwiająco łatwo nawet w dzień się nie domaga ale za to wieczorem bedzie cięzko bo ona po kapaniu już nic nie chce tylko cyca i jak sie obudzi to tylko czasem udaje mi sie ją oszukać herbatką.

8. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja czekam do wakacji..............no moze do wrzesnia, sama nie wiem jak sie za to wziasc..........ostatnio Kuba jakby wiecej chce "przesiadywac" przy cycuchu...ale moze to minie........

9. e_mama

e_mama Lipcowe mamy '05 '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas karmienie cycem odbywa się teraz tylko w nocy, najczęściej 2 razy. Ząbków póki co nie mamy wcale więc nie ma problemów z gryzieniem. No i największy problem u mnie jest z ilością mleka, nawet po całej dobie nie karmienia prawie nic się nie zbiera :(
    Smutno mi bo Julka od jakiegoś czasu sama szuka cycusia, podciąga mi bluzkę a tam pusto :(

10. reklama
  11. hanti

hanti Lipcowe Mamy '05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajny wątek.....coś w sam raz dla mnie ;)

czekam na porady kochane ;D

mi kiedyś kuzynka mówiła,że jak się chce dzidzię odstawić,
    to najlepiej brodawki amolem posmarować,bo dziecku to nie smakuje,
    tylko co zrobić z pokarmem,jak on nadal będzie przybierał ??? ??? ???

12. mania

mania Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ooho to cos dla mnie ::) :p Gaba tez ostatnio wiecej chce przesiadywac i co tu zrobic ??? tak sobie planowalam ze do czerwca a potem szlaban i rozmawialm juz z pediatra a ta poradzila zrezygnowac z nocnego popijania i tak jak Aga juz napisala stopniowo ograniczac...taaaaaaaaa latwo sie mowi bo to moje dziewcze awanturuje sie strasznie nawet jak widzi piersi gdy wychodze spod prysznica to sie napina i trzesie........jakby byly jej wlasnoscia ::)

Poleć forum