reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odzwyczajamy maluszki od cycania :)

reklama
Ja nie karmiłam w dzień od początku września, w ciągu dnia nie było tak żel zawsze odwracałam uwagę małego.
Najgorzej było podczas drzemek bo Oli usypiał przy piersi więc musiałam znosić płacz po ok 3 dniach było ok
Póżniej eliminowałam wieczorne karmienie
A z nockami bujałam się do wspomnianego już 1-12
no ale chce iść na Sylwestra więc musiałam
Za mną już 3 noce no i Oliwierek budzi się i płacze tak 3-4 razy ja go głaszczę i usypia
Dodam jeszcze że wraz z odstawianiem nocnego karmienia uczę go spać samemu w łóżeczku bo do tej pory po pierwszej pobudce lądował u mnie w łóżku

Ysia trzeba to poprostu przetrwać nie ma innego wyjścia im póżniej tym gorzej wiem to bo córkę odstawiałam jak miała10 miesięcy i poszło bardzo sprawnie bez żadnych krzyków ale to podobno najlepszy okres do odstawiania
Trzymam kciuki musi się udać:tak: :-)
 
ja takze próbuje odstawic mojego malucha ale mi sie nie udaje jest odwrotnie cały czas wisi mi na tych cycusiach jakby wiedział ze mam juz dość co robic?
 
Witam wszystkich :-) . Bardzo się cieszę, że znalazłam takie forum. Od grudnia 2006 jestem na urlopie wychowawczym i zamiast kupowania czasopism o dzieciach, wolę sobie poczytać takie forum, na żywo i dowiedzieć się coś ciekawego. Ja też mam problem z odstawieniem małego od cyca, ma już 18 m-cy, zwłaszcz, że mam pewne problemy "kobiece", a żeby je rozwiązać muszę odstawić małego, ale jak to zrobić, jak on nie zaśnie na noc bez cyca.
 
Musisz pewnej nocy poprostu mu nie dać piersi:tak:
Trudne bo mały bedzie protestował - płacz:baffled: :sick: , ale to jedyne wyjście
Ja tak zrobiłam i od tej pory Oli przesypia calutkie noce, a o cycu już dawno zapomniał:tak:
 
reklama
Do góry