reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odzwyczajamy maluszki od cycania :)

gazelaczek pisze:
alka2 pisze:
Mam nadzieję że mój Mich będzie taki mądry jak gazelkowy Maciuś i sam się odstawi  :p :p :p U nas z odstawianiem lipa bo mały zasypia przy piersi (jak mój mąż go usypia to 2 minutki ciachu machu i gówniarz śpi, a jak ja usypiam no to dupa blada, ryczy marudzi, wybudza się, cycuś ratuje sytuację - jak tu odstawić ?  ::) )
No i z prolaktyną u mnie też bieda, za wysoka masakrycznie przed ciążą była, teraz byłam u ginki ( tak mnie wszystko bolało jakby mi ktoś macice grabkami łyżeczkował - gorzej niż w szpitalu po urodzeniu  :o :o :o ) no i powinnam młodego odstawić i z powrotem leki łykać... ech...

Gazelka
a co Ci zapisała jak odstawiałaś?

norprolac [przez tydzien pol tabletki, drugi tydzien jedna tabletka i finisz]
ale w sumie bez różnicy - jakikolwiek inny tego typu też zadziała

Alka - a jeszcze ciekawość mnie żjada w takiej sprawie - o ile pamietam, mialas cc. Z jakiego powodu?

dzięki


hihihihihih piekło kochana piekło  :p :p :p :p - wada wzroku - okulistka w szpitalu stwierdziła, że ok, mogę rodzić normalnie ale żeby bez szaleństw, no a jak zrobili usg to średnica michowej główki wyszła im jakaś kolosalna (powyżej 10 czegoś tam ) i że na pewno będzie ważył powyżej 4 kg (ważył 3,8  :p ). No i parcie odpada  :p :p :p Lekarz powiedział że jak dziecko waży 4kg i więcej to oni już i tak cc robią jeśli to u pierworódki, i rzeczywiście tak jest w tym szpitalu - nie męczą kobit niepotrzebnie a rzecz jasna zawsze możesz rodzić dołem jak bardzo chcesz  :p :p :p Ja nie chciałam  :p :p :p
 
reklama
hihihihihi nie chciałam bo wiesz, zboczenie zawodowe - duża główka, urazy okołoporodowe, niedotlenienie, .......

:p :p :p :p
 
alka2 pisze:
hihihihihi nie chciałam bo wiesz, zboczenie zawodowe - duża główka, urazy okołoporodowe, niedotlenienie, .......

:p :p :p :p

czyli niechęć do kreowania przyszłych klientów :p :p :p
Swoja drogą super podejście w szpitalu - ja to szlam z dusza na ramieniu czy nie każą z miednicowym ułożeniem rodzić jednak dołem ::) Na szczescie udalo się.

A co do odzwyczajanie dziecka od wieczornego cycka, to slyszalam, ze trzeba zagonic do tego ojca. Matke dziecko zawsze jakoś zabałamuci czy zaszantażuje. A poza tym zawsze mozna zyskac te trochę czasu dla siebie - w sam raz na pomalowanie paznokci ;) :laugh:
 
W tym szpitalu to opowiadali jak im pierworódka dołem miednicowe urodziła, bo jak przyjechała to już dziecko do połowy wystawało :p :p :p i tak im statystyki popsuła hihihihihihi
 
mi ostatnio udaje się nie karmić w dzień, a dzisiaj po kąpieli krzysiek zasnął przy butli, zobaczymy co dalej, powiem szczerze że łatwiej mi nie karmic przez cały dzień jak jestem w pracy bo wtedy omija mnie usypianiena południową drzemkę , jakoś przy mnie krzysiek bez cyca nie zaśnie niestety
 
Tez w pierwszej kolejnosci pomyslalam o polaczeniu watków.

Ja się zastanawiam jak to będzie zmoimi cycami, skoro tu takie problemy z prolaktyną :-/
Zobaczymy, może uda mi sie jakoś bez leków.
Z tym tatusiem to dobry pomysł przy wieczornym usypianiu, niestety u nas tatuś wieczorem jest tylko w niedziele. Ja mam problem innego typu, a mianowicie jak nakłonic Alka do picia sojowego mleka więcej niz raz dziennie. On ewidentnie tego mleka nie lubi i je tylko z kaszką bobovity, na gesto, ale z butelki nie pociągnie.
Oj przyjdzie mi się i o to pomartwić.
Alka a Ty jak męża masz w domu to czemu go nie chcesz wykozystac do usypiania Michałka?
 
gazelka mam putanko, jak juz nie karmilas i bralas te tabletki to odciagalac jakie znikome ilosci pokarmu, tak dla uzyskania uczucia ulgi, i jak tak to ile razy na dzien????ja mam caly czas te zgrubienia i czasem odciagne jak czyje ze piers jest nabrzmiala, zastanawiam sie tylko ile to bedzie trwalo????
 
reklama
Joaska pisze:
gazelka mam putanko, jak juz nie karmilas i bralas te tabletki to odciagalac jakie znikome ilosci pokarmu, tak dla uzyskania uczucia ulgi, i jak tak to ile razy na dzien????ja mam caly czas te zgrubienia i czasem odciagne jak czyje ze piers jest nabrzmiala, zastanawiam sie tylko ile to bedzie trwalo????

Joasiu, ja odciągałam tylko wieczorem - czyli raz dziennie. Ocieplalam rękę pod wodą i taką cieplutka masowałam zgrubienia. U mnie w sumie trwalo wszystko ze 3 tygodnie. Piers stopniowo robila sie coraz luźniejsza.

Może ogranicz spożywanie soli? Bo sól zatrzymuje wodę w organizmie. No juz nic nie przychodzi mi do głowy wiecej oprocz tego co wczesniej pisalam....
 
Do góry