reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzwyczajanie

mamaczarusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2009
Postów
380
Na pewno sa tu mamy dzieciaczków które odzwyczajano od spania przy piersi i zasypiania samemu w lózeczku. Nastawiam sie na to psychicznie bo w koncu po cos ma to lózeczko :baffled:i nie ukrywam ze tez chcialabym sobie w koncu gdzies wyjsc wieczorkiem.:-) Chcialabym sie zorientowac jak dlugo to moze potrwac wiec moje pytanie brzmi- jak dlugo odzwyczajalyscie swoje dzieci i w jakim wieku wtedy byly. Z góry dziekuje za wpisy:tak:

 
Ostatnia edycja:
reklama
no moje pierwsze dziecko nie ssalo piersi gdyz bylo wczesniaczkiem i nie mialo jeszcze odruchu ssnania ale sciagalam pokarm i karmilam butla a maly spal od malenkosci w swoim lozeczku
za to drugiego syna karmilam do 9 miesiaca piersia i pewnie pokarmilabym dalej ale dostatawal zabki i ja myslalam ze sie moze nie najada i powolo odstawialam piers i dostawal mleko bebiko z butli no i jak tylko zasmakowal mleczka z butelki to juz pozniej cyca nie chcial trwalo to moze okolo 1 miesiaca bardzo szybko sie odzwyczail od cyca takze jesli chcesz to powolutku stopniowo wprowadzaj mleczko
idz do pediatry i zapytaj jakie mleczko masz podawac
a co do zasypiania to ja kladlam drugiego rowneiz po kazdym karmieniu do lozeczka wiec nie mialam wiekszych problemow z usypianiem dzieci ale mysle ze jesli bedziesz konsekwentna i stanowcza choc napewno nie obejdzie sie bez placzu to dziecko nauczy sie zasypiac samo a im szybciej zaczniesz dzialac tym mniejsze bedziesz miec problemy bo im dluzej bedziesz zwlekac ty gorzej dla wszytskich trzymam kciuki pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry