reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odzysk, renowacja? - co z tym zrobić?

Lilijanna

Fanka BB :)
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Te plastiki są w całości, ale białe to one nie są kompletnie, jeszcze stoją na loggie i czekają na eksmisję. Stół póki co służy do przesadzania kwiatków, a krzesło jedno na drugim, hmm straszy troszkę. A leżaki na banka zostają, materiał mam już częściowo kupiony i będą nowe.

reklama

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Jako, że runął za pomocą A. domek na działce to trzeba było wynieść stamtąd kilka rzeczy i wyniosłam rarytasik:

- stary biały stół
- 2 stare białe takie sztywne krzesła

z rodzaju pamiętacie jak u naszych babć była w kuchni taka biała komoda z szufladkami, drzwiczkami, przeszklonymi szybami, no normalnie uciekła mi fachowa nazwa.

Taki stół i krzesła typu takie co to się z nich teraz decoupage robi. :-p

No i stwierdziłam, że jest to genialne do góry u nas na patio. Tylko trzeba odnowić, odmalować. Do kogo takie coś się niesie?
Że do złotej rączki to wiem, ale kto takie coś robi. stolarz chyba nie, więc kto?

just79

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Lili, takie rzeczy stolarz jak najbardziej jest w stanie zrobić, tylko pytanie czy, a jak tak to za ile będzie chciało mu się z tym bawić... To jest coś czego stolarze nie lubią, i mówi Ci to córka stolarza ;-)
A. na pewno dałby sobie z tym radę :-) może wystarczy porządnie przeczyścić to papierem ściernym, posklejać jak jest taka potrzeba, a potem pomalować na wybrany kolor. Wiesz nawet reklama Leroy Merlin jest w tym guście "zostań bohaterem w swoim domu" :p

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Owa komoda kredensem jest zwana, no przypomniało mi się. Ale to idzie do spalenia.

Just79 - no właśnie papier ścierny i biała farba pewnie sprawę by załatwiła, do tego podkuć nogi. Wszystko ładnie się kupy trzyma, nie trzeba nic kleić. Ja nie mam opcji się z tym babrać teraz, nie dam rady, ale może A. poproszę by mi prezent imieninowy zrobił :laugh2:

Co do bycia córką stolarza to to świetna sprawa, normalnie gdyby mój tata miał ten fach w ręku to miałby ze mną przegwizdane. ;-) Wuj A. jest stolarzem, ale załatwić coś z nim to terminy wieczność, ale jak już się podejmie roboty to zrobi cud miód i orzeszki.

zjola

Do 4 razy sztuka...?
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Wrzucam stronkę, na której są linki i wspaniałe pomysły, których można użyć przy renowacji meblihttp://www.facebook.com/marchewka.schody

Dodam, że meble można malować farbą akrylową do drewna a do pozbycia się starego lakieru można używać szlifierki oscylacyjnej, lub preparatu do ściągania starych powłok lakierniczych.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
taka j. Jak to jest naprawdę z tym koronawirusem? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 4
S Gdybym tylko wiedziała o tym wcześniej... Potrzebuję porady 12
mimi19 Czy któraś z Was zamierza rodzić w tym Szpitalu Bielańskim w W-wie w najbliższych tygodniach ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
S Pomocy. O co chodzi z tym testem ciążowym? Potrzebuję porady 6
K Pękające naczynka, siniaczki pod skórne w ciąży jak z tym walczyć? Potrzebuję porady 0
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
vieblonde Kiedy ojciec dziecka nie interesuje się jego życiem. Jak sobie z tym radzicie? Pytanie tygodnia 20
A Jaka jest Waszą opinia w tym temacie? Potrzebuję porady 15
A Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana... Potrzebuję porady 12
R Co z tym snem ?? Potrzebuję porady 26
Wanilia89 Co z tym mlekiem? Potrzebuję porady 5
F Zerknijcie na zdjęcie, czy w tym miesiącu sie uda ? Potrzebuję porady 7
TakaSobieJa1987 Co z tym językiem? Potrzebuję porady 5
malinowa_mamba Co wy widzicie na tym usg ?:) Potrzebuję porady 7
J W sumie to nie do końca wiem co zrobić z tym fartem... Potrzebuję porady 10
A Czy mam isc z tym do lekarza Potrzebuję porady 2
martynka999 Co o tym sadzicie? Potrzebuję porady 3
M Dziewczyny co o tym myślicie? Potrzebuję porady 34
R Co o tym myślicie? Potrzebuję porady 12
M Hej dziewczyny. Co myślicie o tym teście? Potrzebuję porady 10
E Czy sa szanse w tym cyklu? Staramy się 1
W Czy na tym teście coś widać? Staramy się 11
MasterKa Co Wy o tym myślicie? Staramy się 19
O co o tym myśleć Potrzebuję porady 34
W czy na tym teście coś widać? Potrzebuję porady 43
mamunia86 Entitis – opinie o tym probiotyku Potrzebuję porady 9
S co robicie z tym dziewczyny? Wrześniowe mamy 2018 18
aqatam Strata dziecka w 3 trymestrze - jak się z tym pogodzić? Poronienia 9
Bobo25 Badania prenatalne. Co o tym myślicie ? Potrzebuję porady 13
N Listerioza - czy ktoś o tym slyszal Staramy się 4
A co o tym myślicie ? Potrzebuję porady 18
malena100 PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście Staramy się 1708
E Co z tym wiekiem ciąży? Potrzebuję porady 18
willou Praca- co o tym myślicie? Potrzebuję porady 21
M Zaciskanie piątek. Jak to z tym jest? Rozwój i zabawy 5
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Spanie 1
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Rozwój i zabawy 2
K Co o tym myśleć ? Ciąża, poród, połóg 5
jagoda1331 Co o tym sądzicie? Staramy się 27
Z Boje sie i mam pytanie w związku z tym Przyszłe mamy 15
K Co z tym katarem Potrzebuję porady 1
aniaslu W tym roku Świąt nie będzie Pytanie tygodnia 25
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
M Becikowe z plusem - czy ktoś słyszał o tym pomyśle? Dzieci urodzone w grudniu 2014 18
W Ojciec z dziadkiem chcą kontaktów w tym samym czasie. Porady prawnika 0
W Ojciec z dziadkiem chcą kontaktów w tym samym czasie. Potrzebuję porady 2
Serduszko1 Zbyt szybki wzrost u 4-latka i konsekwencje z tym związane :( Przedszkolaki 7
S "Autyzm-porozmawiajmy o tym"- II edycja bezpłatnych warsztatów w CTA SOTIS Ogłoszenia tylko tutaj 0
E Problemy-a ja wiecznie z tym przedszkolem....;-/ Przedszkolaki 7