reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

Od
27 Grudzień 2016
Odpowiedzi
0
Czasami w ogóle nie da się schudnąć po ciąży i to bez względu na to, co się robi. Chociaż znam jedną osobę, która wróciła prawie do swojej poprzedniej figury. Do tej pory nie wiem, jak to zrobiła, opowiadała mi o diecie strefowej, jest interesująca, to fakt, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.

reklama

katadrap

Zaangażowana w BB
Od
7 Listopad 2016
Odpowiedzi
0
Co do diet to trzeba być w stałym kontakcie z fachowcem bo samemu można sobie zaszkodzić. Pamiętajmy, że jak karmimy nie możemy się głodzić.

Od
29 Grudzień 2016
Odpowiedzi
0
Najważniejsze są:
odpowiednia dieta
odpowiednia dawka ćwiczeń
Bez odpowiedniej diety nie schudniecie. Bez sportu może i uda się Wam schudnąc ale mozecie liczyć na szybki efekt jojow w efekcie, ktorego może przybierzecie jeszcze więcej kilogramów. A tego raczej nie chcecie.

Druga rzecz to pielęgnacja skory w trakcie odchudzania Jesli nie będziecie o to dbały to efekt będzie kiepski. Skóra może się odwodnić oraz będzie obwisła
thebodyshopclub.pl/blog/3-zasady-pielegnacji-skory-odchudzania - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Ostatnia edycja:

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
No właśnie moje kolezanki albo nie mają takich problemów albo się tym nie przejmują :p Poza tym byłam pierwsza dziewczyną, ktora w towarzystwie zaszła w ciążę tak wiec sama pierwsza stanełam przed problemem pozbycia się nadprogramowych kilogramów. W moim przypadku pomogło
ostre ćwiczenia
dobra dieta
suplementy z chromem
No i endermologia na uporczywy cellulit.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O