reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

Czasami w ogóle nie da się schudnąć po ciąży i to bez względu na to, co się robi. Chociaż znam jedną osobę, która wróciła prawie do swojej poprzedniej figury. Do tej pory nie wiem, jak to zrobiła, opowiadała mi o diecie strefowej, jest interesująca, to fakt, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.
 
reklama
Co do diet to trzeba być w stałym kontakcie z fachowcem bo samemu można sobie zaszkodzić. Pamiętajmy, że jak karmimy nie możemy się głodzić.
 
Najważniejsze są:
odpowiednia dieta
odpowiednia dawka ćwiczeń
Bez odpowiedniej diety nie schudniecie. Bez sportu może i uda się Wam schudnąc ale mozecie liczyć na szybki efekt jojow w efekcie, ktorego może przybierzecie jeszcze więcej kilogramów. A tego raczej nie chcecie.

Druga rzecz to pielęgnacja skory w trakcie odchudzania Jesli nie będziecie o to dbały to efekt będzie kiepski. Skóra może się odwodnić oraz będzie obwisła
thebodyshopclub.pl/blog/3-zasady-pielegnacji-skory-odchudzania - więcej informacji znajdziesz tutaj.
 
Ostatnia edycja:
a ja postanowiłam zrzucić wagę:)mam nadmiar kilogramów i cóż, moja waga nie chce ruszyć://a jak już rusza, to zaczyna pogarszać się laktacja:(i teraz nie wiem, co zrobić.... może któraś z Was też tak miała??
 
mamakasienki ja też tak miałam, zwłaszcza na początku diety....z jednej strony chciałam odzyskać moją figurę przed ciążą, zaś z drugiej, bardzo zależało mi na karmieniu piersią. A powiedz mi, próbowałaś jakoś ustabilizować laktację?
 
mmaEmika dziękuję za odpowiedź:)wiesz próbowałam tradycyjnymi sposobami, czyli przystawiałam do piersi, odciągałam pokarm i itd., ale to słabo działa:/a już nie mogę patrzeć na siebie w lustrze:/już nie wiem, co mam robić...:((
 
mamakasienki wybierz się do swojej położnej, może coś doradzi... lub do dobrego dietetyka... w moim przypadku bardzo mi pomogły środki na laktację (pro-laktan). Okazało się, że muszę najpierw ustabilizować laktację, a dopiero później wziąć się za odchudzanie
 
reklama
jutro wybieram się do mojej położnej, i w przyszłym tygodniu do dietetyka. Może wreszcie coś ruszy do przodu i uda mi się jakoś pogodzić dietę i karmienie piersią:(
 
Do góry