reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

mamakasienki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja zaczęłam chodzić na siłownię i w domu także ćwiczę, więc mój brzuch już o wiele lepiej wygląda:)ale w moim przypadku musiałam też zadbać o laktację i od czasu do czasu popijam prolaktan:)a nie próbowałaś jakoś poprawić jego wyglądu za pomocy diety + domowych ćwiczeń??

reklama

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Do wagi sprzed ciąży wróciłam bez większych problemów. Rok temu od września do grudnia schudłam 7 kg przez stres. Od tamtego czasu, przez rok, przytyłam 11 kg... niby każdy mówi, że nie widać, ale ja po ciuchach to widzę. Latem, gdy kapnęłam się że waga gwałtowanie wzrasta, zrezygnowałam ze słodyczy i tuczących rzeczy. Niestety nic to nie dało. Leki robią swoje i obawiam się, że póki je biorę nic się nie zmieni. Od nowego roku koniecznie jakieś zajęcia ruchowe + większa dieta... (ale nie wiem co będę jeść bardziej dietetycznego, chyba same kiełki) Najważniejsza jest po prostu zmiana nawyków żywieniowych.

Ostatnia edycja:

mamakasienki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dziewczyny a co sądzicie o diecie matki karmiącej?? warto stosować w tym czasie dietę, czy lepiej poczekać aż się przestanie karmić??

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
nie wiem czy warto, ale wiem, że ogólnie zdrowa dieta dobrze wpływa na cały organizm, zarówno matki, jak i dziecka. Na pewno nie bierz się za głodówki, dbaj o laktację (czytałam, że bierzesz prolaktan) i może wybierz się do dietetyka w tej sprawie. A może ktoś to z forum miał taką dietę??

mamakasienki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
mam zamiar się wybrać do dietetyka, ale jak zwykle brakuje mi czasu:(chcę zrzucić te kilogramy, bo aż patrzeć na siebie nie mogę, ale nie chcę, aby to jakoś zaszkodziło maleństwu:(

Aneta.Aci

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Aa ja się tak trochę wtrące mogę? 😉 może warto byłoby najpierw oczyścić organizm? TakieBo czyszczenie trwa 9 dni a efekty są rewelacyjne ! Ja osobiście zarzuciła tylko 4kg ale dwa rozmiary w dol 😄 myślałam że efekto jojo gwarantowany a jednak .... NIE!!! oczyszczenie robilam sobie w sierpniu potem na żadnej diecie nie byłam ale też nie objadalam się no wiecie bez przesady😅 trzymam ta sama wagę do dziś i rozmiar. Dodatkowo takie oczyszczanie rewelacyjnie wpływa na skórę paznokcie wlosy. Ja miałam przebarwienia na twarzy i zniknęły. Pozdrawiam.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aga_wozniak Diety, diety 20

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry