reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

majandra- ales mnie tym pytaniem zaskoczyla! nawet zapomnialam co to takiego mleko modyfikowane ;) piotrus nie pije go od jakis 18-19 miesiecy (czyli przestal jak mial 13-14).
 
reklama
o Majndra mnie też zaskoczyłaś;-) już ie pamietam kiedy Tuśka piła modyfikowane:eek: i co więcej powiem że ostatnio wyczytałam na necie, że jednak badanie naukowe w Ameryce wykazały, że dziecku po ukończeniu pierwszego roku zycia powinno się powoli zaczynać wprowadzać normalne mleko:tak:
 
a tak abstrahujac od zdrowia, to wg mnie, wygodniej jest dawac modyfikowane, niz z kartonu, bo przybajmniej nie trzeba gotowac. chociaz coraz czesceij mysle juz o odzwyczajanu Julitki
 
ja moim mleka z kartonu nie przegotowuję tylko podgrzewam no chyba że gotuję kaszkę no to wtedy już gotuję
 
To mało Julitka mleka pije. Maciuś rano 6 miarek i czasem wieczorem kakao lub kaszkę tak z 3 miarek.

Maciuś nie lubi mleka UHT, sam zapach go odrzuca. Nie mam zamiaru go zmuszać, bo mam swoje zdanie na temat mleka UHT i dla mnie to on może go w ogóle nigdy nie pić.
 
Majandra, malo, bo ja jej ograniczylam. stwierdzilam,ze przeciez nie jest to podstawa jej zywienia. czasem chlipnie mleka z kartonu, zje jogurt lub ser zolty, wiec wystarczy
 
reklama
Majandra, malo, bo ja jej ograniczylam. stwierdzilam,ze przeciez nie jest to podstawa jej zywienia. czasem chlipnie mleka z kartonu, zje jogurt lub ser zolty, wiec wystarczy
A, no widzisz, Maciuś nabiału nie jada, to daję mu więcej mleka.

Majndra ale możliwości w zakupie mleka nie kończą sietylko na UHT:no:
Próbowałam już i kozie i sojowe i takie normalne, ale nie UHT i żadne mu nie podchodzi.
 
Do góry