reklama

Oferowałam pomoc i wsparcie a....

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez Aelreda, 14 Sierpień 2012.

1. Aelreda

Aelreda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    .... dostałam po doopie...

Czemu tak jest, że właśnie osoby o dobrym sercu, nikomu nie wadzące, nagle stają się wrogami nr 1 dla niektórych?
    Ja właśnie pomogłam komuś, a zamian zostałam zbesztana przez tą osobę jakbym co najmniej mord na dziecku dokonała....
    Przez to człowiekowi odechciewa się cokolwiek robić dobrego i pozytywnego dla innych...

2. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj.Bo za zwyczaj tak jest. Jak masz miękkie serce musisz mieć twarda dupę. Ale to przykre co piszesz i wiem jak boli.

Pozdrawiam :-)

3. reklama
  4. dubeltówka86

dubeltówka86 Mama Emilki i Joasi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dokładnie tak. Ja też miałam dwie takie sytuacje i wiem jak jest Ci przykro, ale pamiętaj, że los im się odpłaci i to z nawiązką. Zawsze mnie uczono, jeżeli mam możliwość komuś pomóc, nawet jeśli jest to drobiazg to powinnam to zrobić i mimo, że nie zawsze dobrze na tym wychodzę to pomagam....trzymaj się ciepło, zrobiłaś dobry uczynek, życie Ci to wynagrodzi;-)

5. butterfly21

butterfly21 hope & love

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niestety tak jest ... niektórzy ludzie są niewdzięczni i nie doceniają to co dla nich się robi, głowa do góry i tak jak piszą koleżanki u góry jak ma się miękkie serce trzeba mieć twardą dupę bo inaczej się nie ujedzie!

6. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochana OTO POLSKA właśnie i mentalność (nasza) tych ludzi, dość, że pomożesz to w nagrode dostaniesz SUPER MEGA kopniaka !!!
    Ja już się nauczyłam żyć z tym, czasami stwierdzam (a nawet coraz częściej), że lepiej być egoistką!
    Bo ludzie którym pomagasz to coraz częściej zaczynaja żerować na Tobie!
    Ael a Ty poprostu masz pecha, że trafiasz na infantylnych człowieczków!
    Trzymaj się kochana i nie daj się!

7. Blondi84

Blondi84 Mamusia Maciusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aelreda, pocieszam Cię a napisz co właściwie się stało kto Cię skrzywdził i dlaczego. Niestety tak już jest jak piszą dziewczyny, ludzie nie umieją doceniać dobroci myślą że od świata wszystko im się należy. Ja np pracuję w salonie z telefonami komórkowymi i wielu klientom pomagam chociaż to nie należy do moich obowiązków, dużo zachodu mam z takimi klientami a oni na odchodne jeszcze mnie obrażą, już nie wspomnę o tym że słowa dziękuję nigdy za to nie usłyszałam.Pozdrawiam i 3maj się ciepło.

8. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Uwierz,że warto jest pomóc.Ja też nieraz pomogłam a teraz moja kuzynka nie odzywa się do mnie i jeszcze szczuje rodzinę na mnie opowiadając rzeczy,które nie miały miejsca.Ja niczego nie dementuję,nie komentuję.Wkurza mnie tylko jak mama mi mówi,że mam się z nią pogodzić.Właściwie tylko jej powiedziałam o co poszło bo mnie spytała i opowiedziała co ona mówi o mnie.
    Trudno,nie każdy zasługuje by mu pomagać.Ale o tym przekonasz się dopiero wtedy gdy pomożesz.Zawsze warto to robić...

9. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zło wyrządzone innym wraca jak bumerang, PODWÓJNIE...

10. reklama
  11. widdor

widdor Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przede wszystkim musimy sobie uświadomić, że Nasza pomoc nie zawsze jest oczekiwana. Znam mnóstwo takich sytuacji. Mo także nieraz ktoś próbował pomóc na siłę, co w ogóle mi się nie podobało...czasami odbierałam to jako "wtrącanie się w moje życie". Mój narzeczony nauczył mnie dawno temu, nic na siłę.

Poleć forum