reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie.

no to wraz z dojazdami wróciłam do czytania :-)

pochłonęłam własnie "zaginiony symbol" Dona Browna i jestem pod wrażeniem :-) Ogólnie dobrze mi się czytało. Tematyka taka jak mnie ciekawi,
tylko pewna nie jestem ile w tym prawdy ( o rany ) a ile fikcji. Normalnie nadawała by się na lekturę szkolną. po to by w młodych ludziach wywołać chęć dyskusji...i zadawania pytań np księdzu czy katechecie na religii.
 
reklama
Ja też niedawno czytałam, Fel. Podobała mi się. ;) Czaję się na tą nową teraz. Ale to może jak już alimenty będą, bo na razie nie mogę sobie pozwolić...
 
Ah, no to może też tak zrobię :) ale kiedyś, bo teraz czytam 2 cz. Gry o tron, idzie do mnie książka, którą mam zrecenzować... a w kolejce jeszcze kilka książek z biblioteki. :) kiedy ja to ogarnę ;D
 
Do góry