reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie.

reklama
my z mężem jesteśmy na etapie oglądania Supernatural. Ogólnie uwielbiamy seriale, za nami już Lost, Prison Break i House :tak:
 
Kruczka - Lost uwielbiam! House'a trochę mniej, tak samo Prison Break. A Grey'a Anatomy mogłabym w kółko oglądać.

Teraz oglądam Dextera, później Hannibala. :)
 
anka - obecna książka to prezent od teściowej, czyli nie z własnego wyboru:-D i jak na razie dość wolno rozkręca się akcja, a już 140 stron :-D ale jak chcesz się i pośmiać i popłakać i przeczytać kryminał trzymający aż do końca to polecam "W naszym domu", a jak chcesz się ochłodzić i czytać z zapartym tchem to polecam "Stacja arktyczna Zebra"
 
Ja przy moim obecnym trybie życia (czytaj przy dzieciach) jestem w stanie wytrwać tylko przy pożeraczach czasu... Tess Gerritsen i Harlan Coben - jestem na bieżąco, czekam na nowe wydania;-)


a
 
aaa i z książek które mnei pochłonęły bez reszty (co nie wiem czy na teraz to takie dobre) to było MIllenium Larsona - jak to się pięknie czyta, trzyma w napięciu, świetnie napisane - uwielbiam kryminały (ale tylko dobre - Camillą Lackberg bardzo się zawiodłam)
 
Ja z książek jeśli chodzi o horror-kryminał to polecam książki Grahama Mastertona - uwielbiam :) czasami bardzo niesmaczne i perwersyjne :-D ale super się czyta. Z seriali przez całą ciąże obejrzałam wszystkie odcinki Grey's Anatomy... już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. A teraz zaczęłam oglądać Hannibala :-D:-D A z filmów polecam (jeśli ktoś nie oglądał) "Wyspa tajemnic" - zaskakująca fabuła.
 
Nef - ja "odkryłam" Tess na niedługo przed ciążą tak więc udało mi się tylko chyba ze 4 jej książki przeczytać, w tym oczywiście Chirurga i Skalpel i jeszcze bodajże Klub Mefista, Ciało, ale już tuptam nóżkami, żeby skończyć tą książkę od teściowej i pójść po kolejne do biblioteki:-D
TV teraz praktycznie w ogóle nie oglądam - no oprócz meczów ligi światowej w siatkę:-D
 
ja polecam jo nesbo, norweski pisarz ,fajne kryminały, tylko ze ja tytułów nie zapamietuje, a tak to czytam co mi wpadnie zazwyczaj cos lekkiego
 
reklama
ponieważ życie jest ciężkie, zawód mam momentami dołujący to czytać lubię rzeczy które mnie wciągają...i dzięki którym odrywam się od realnego świata. czasem lubię romanse, czasem jakiś thriller medyczny ( zboczenie zawodowe he he)
W ciąże zaszłam w poczuciu absolutnej wakacyjnej beztroski mimo iż pracowałam w wakacje ha ha :-) nad morzem zaczęłam czytać książkę Moniki Szwaja i tak w zeszłym roku w sezonie letnim połknęłam jej księgozbiór. W tym roku podsunęłam jej książkę ( Klub mało używanych dziewic) mojej mamie. Marudziła, że nie ma czasu na czytanie, że książki ją ostatnimi czasy nie biorą....minął miesiąc a moja mam pochłania 3 część serii :-) przy ostatnim rozdziale sygnalizuje, że zaczyna zbliżac się do końca i czeka nas wycieczka do biblioteki. ha ha zarzuciła oglądanie teleturniejów więc myślę, że to dobra pozycja, szczególnie na lato. Ja w tej chwili czytam sobie w wolnych minutkach ( totalnie minutkach) 2 cz "Pięknych istot". Chciałam przeczytać "kwiaty na poddaszu" ale dorwałam tylko jakiś fragment na ebooku. Emily Griffin też lekkie łatwe i przyjemne. Cecelii Ahern "p.s. Kocham Cię" i kilka innych też dobrze mi się czytało...Chyba preferuję literaturę niskiego lotu ale cóż...skor taka mnie odpręża ;-) czekam na wasze propozycje. bo piękne istoty mi się kończą a tym różnie się od męża, że nie umiem czytać czegoś dwa razy.
 
Do góry