reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia i zmiany na naszym pod-forum

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
[FONT=&quot]Drogie Lutóweczki[FONT=&quot]
Założyłyśmy ten temat żebyście były na bieżąco ze wszystkimi zmianami na pod-forum.
Znajdziecie tutaj różnego rodzaju ogłoszenia oraz nowości na forum.
Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia, pomysły na nasze pod-forum czy chciałybyście coś ogłosić
prosimy o kontakt na pw Pandorką z lub Mamą Sówką [/FONT]
[/FONT]​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wątki połączone:

Piękna i zadbana w ciąży + golenie się w ciąży = Piękna i zadbana w ciąży

Przedstawiamy się + witamy = Przedstawiamy się

Nasze śluby + pokazujemy się + Fotki z USG naszych Śnieżynek i brzuszków =Album Fotograficzny

Formalności + sprawy urzędowe = Formalności i sprawy urzędowe
 
Kolejne połączone tematy:

Brzuszek + Nasza waga = Nasza waga

Ciążowe dolegliwości + Nasze zdrowie i samopoczucie = Nasze zdrowie i samopoczucie

Wybór łóżeczka + Szaleństwa zakupowe dla dzieci i mam = Szaleństwa zakupowe dla dzieci i mam
 
Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał.

Pozdrawiamy.
Administracja & moderatorki lutówek 2010
 

calakartka.jpg


Koniecznie przeczytajcie-
Regulamin -w nim znajdziecie wszystkie szczegóły
 
**************************************
Uwaga! Uwaga!
Uwaga! Uwaga!Uwaga!


Witajcie, na naszym forum udziela się mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż został zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie możemy robić zbiórki pieniędzy ( musielibyśmy mieć zgodę Ministerstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje nam się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum:
"Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki..."


Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktoś ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jeśli ktoś chce pomóc to dane adres tej dziewczyny mogę podać na PW.

p.s. może któraś z Was jest z Białegostoku i chciałaby zająć się koordynowaniem tej akcji z ramienia lutówek 2010? Wtedy możliwa byłaby nawet zbiórka jakiś pieniążków.

Uwaga! Uwaga! Uwaga! Uwaga!Uwaga!
**************************************


 
reklama
Przez kilka dni mnie będzie mało, albo prawie wcale, bo przyjechał mój kuzyn i nie będzie czasu na BB:sorry:

Jakby coś się działo to piszcie PW, to mi się ściągną na maila na telefon. Buziam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry