reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia i zmiany na naszym pod-forum

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
[FONT=&quot]Drogie Mamy z U.K.[/FONT]
[FONT=&quot]
Założyłam ten temat żebyście były na bieżąco ze wszystkimi zmianami na forum.
Znajdziecie tutaj różnego rodzaju ogłoszenia oraz nowości na forum.

[/FONT]​
[FONT=&quot]No i tak na dobry początek chciałabym przywitać się z Wami jako moderator Mam z U.K. Z najświeższych informacji wynika, że ma dołączyć jeszcze jeden moderator i mam nadzieję, że będzie to lubiana przez was minisia.[/FONT]

[FONT=&quot]W kwestii wyjaśnienia: bardzo chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy będziecie myślały, ze moderator, to wszechmogący guru, król, bóg czy inny święty. Moderator ma na forum pełnić rolę porządkową i pojednawczą.[/FONT]

[FONT=&quot]Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia, pomysły na nasze pod-forum czy chciałybyście coś ogłosić proszę o kontakt na PW z pandorką.[/FONT]​
 
reklama
Dziewczynki moje kochane zaczynamy akcję sprzątanko.

Oto co zamierzam:

*Na pierwszy ogień pójdą tematy które są starsze niż miesiąc i zostały pozostawione bez odpowiedzi-zostaną usunięte.

*Drugi etap to łączenie wątków o podobnej tematyce (a+b=c)

*W trzeciej kolejności zajmę się zmianą tytułów niektórych tematów po to, aby były bardziej czytelne-tym samym nasze pod-forum stało się jasne i przejrzyste.

O wszystkich zmianach postaram się Was informować na bieżąco.

W razie pytań, sugestii lub wątpliwości zapraszam na PW.

Pozdrawiam serdecznie
Pandorka
;-)
 
Pierwszy etap już za nami ;-)

Tematy usunięte:
„Dzieci z wadami i zaburzeniami rozwoju-badania, diagnoza w UK”
„Avon- dodatkowe pieniążki w UK (Irlandia Północna)”
„Szczepienia?”
„Mamay z Chelmsford-powielony”
„Mamusie „angielskich” czerwcowych maluchów”
„Mamusie z South-East”
„Chce wysłac paczkę i…”
„Mamusie z hrabstwa Kent”
„Mamy z UK”- powielony
„Mamy z Oxfordu”
„Mamy z Burnley w Lancashire”
„Zasiłki UK”
„Mamy z Sutton”
„Mamy z Kingston i okolic”
„Mamy z Londynu okolice między edwgare a finchley”
„Mamy z Yorku UK”
„Mamusie z Collier Woods i okolic”
„Dentysta w pd-zach Londynie”
„Mamy z Huddersfield”
„Worthing i okolice”
 
W drugim etapie zostały połączone wątki:

* Ciężarne w UK, czyli wszystko o ciąży i ciężarnych na Wyspach + poród w UK + Ciąża i poród w UK + przyszłe mamy z UK= Ciężarne w UK

* Zdecydowanie odradzam... + Szczególnie polecam... + jakie pieluchy = Polecam /Odradzam

*Przedszkole w UK+Nasze dzieci w angielskiej szkole/przedszkolu + przedszkola Londyn = Edukacja w UK

*
Milton Keynes + Milton Keynes =Mamy z Milton Keynes

* Ogłoszenia drobne + ogłoszenia = Giełda w UK


 
Ostatnia edycja:
Kolejne połączone tematy:

*Mamuśki z Londynu + Mamy z East London + Mamy z północnego Londynu = Mamy z Londynu

* Mamusie ze Szkocji + Mamusie ze Szkocji-zapraszam = Mamy ze Szkocji

* Wszystko o benefitach + Maternity allowance + macierzyński... pomocy... + Sure Start maternity Grand = Wszystko o benefitach

* Poznajmy się + Zapoznani = Poznajmy się

* Produkty mlekopędne w UK + Witaminy dla niemowląt a krzywica + Jakie mleko? + słaba siatkówka/wada wzroku a naturalny poród + EVC-przewracanie dziecka do pozycji główka do dołu
+szczepionka przeciwko A/H1N1 + polski ginekolog + stulejka + problemy z ulewaniem... = Zdrowie nasze i naszych maluszków

* Formularz e106 + obywatelstwo + Paszporty dla naszych pociech + chrzest dziecka w angielskim kościele = Sprawy urzędowe
 
Ostatnia edycja:
Wszem i wobec
chciałabym powitać
naszą minisię,
która dołączyła do mnie jako moderator.


No więc koleżanka już mnie przedstawiła, więc teraz ja się z Wami przywitam:tak:
Dołączyłam do pandorki jako drugi moderator i bardzo się ciesze z tego powodu iż dano mi szanse sprawdzenia się w nowej funkcji:tak:
Mam nadzieje że będzie nam się miło razem pracowało :tak:
 
Witam serdecznie!
Nasza administratorka za moim i pandorki pośrednictwem chce Wam ogłosić iż :

Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał
. :biggrin2:

content.php
calakartka.jpg


Koniecznie przeczytajcie- Regulamin -w nim znajdziecie wszystkie szczegóły
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesiecznej dziewczynki. Kilka dni temu jej maz zostal zamordowany. Zostawil ja ze strasznymi dlugami (okolo 400 tys. zl) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie mozemy robic zbiórki pieniedzy ( musielibysmy miec zgode Ministerstwa Finansów), zreszta pewnie i tak zabralby je komornik. Wydaje nam sie, ze sensowniejsza bylaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, moze jakies jedzenie :

tutaj cytat z maila przeslanego przez jedna z dziewczyn z forum:
"Zbiórka na pewno bedzie duza pomoca, na chwile obecna mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i czesc ciuszków na 6-9 mies. Na pewno bede potrzebowala pampersy, kosmetyki..."

Moze jakies uzywane ubranka, czy krzeselko, ktos ma do oddania. Moze zrobi paczke zywieniowa. Osobiscie - po doswiadczeniach- jestem przeciwna wysylaniu pieniedzy na konto prywatne- zreszta pewnie komornik czuwa.
W kazdym razie jesli ktos chce pomóc to dane adres tej dziewczyny moge podac na PW.
 
reklama
Laski moje kochane!

W Boots'ie jest promocja na chusteczki do pupy Pampers sensitive.
6cio pack zamiast Ł7,33 kosztuje teraz jedyne Ł3,66.
W moim lokalym nie było przeceny na półce, ale przy kasie było faktycznie taniej!

Oprócz tego Fairy do prania w żelu i płyn do płukania Fairy są o 1/3 ceny tańsze.

Zapraszam do skorzystania z promocji, bo myślę, że warto.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry