reklama

ogłoszenia: Kupię, oddam, zamienię, sprzedam, przyjmę

Temat na forum 'Opolszczyzna' rozpoczęty przez Znachorka, 25 Październik 2009.

1. Znachorka

Znachorka Na 3 zdrowaśki do pieca

Hej dziewczyny !Poszukuję do odkupienie wózka 3 funkcyjnego ( gondola, spacerówka i możliwość montowania fotelika ) Chodzi mi o wózki typu : Coneco Toledo , Tako Jumper czy np. Espiro Atlantic . Jeśli któraś z was ma takowy już nie potrzebny , lub zna kogoś kto ma to napiszcie proszę . Niestety na wstepie muszę zaznaczyć że cena to 600zł maximum . Z góry dzieki !!!

2. anik567

anik567 :) :) :)

a ja szukam wózka gondoli do której mogłambym oprócz małej dzidzi wsadzić gdzieś większą 15 mies córcie :-) widziałyście może taki bajer??

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

dziewczyny ;-) polecam wizyte w komisie - np. na ZWMie

5. Amelkowa

Amelkowa Fanka BB :)

Też zmieniłam tytuł wątku na bardziej ogólny i myślę że przydatny... ;-)

6. daria_zwm

daria_zwm Początkująca w BB

Witam :) kochane mamy sprzedam dwa nowe niestety nie używane podgrzewacze do butelek w cenie 25 zł sztuka.
    zdjęcia dośle na maila, zainteresowane osoby prosze o kontakt darya86@interia.pl :)

7. mamawciazy

mamawciazy Początkująca w BB

Przyjme wszystko co potrzebne dla noworodka

8. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

ja mam foczkę do kąpieli i parę pierdółek :-)

9. mamawciazy

mamawciazy Początkująca w BB

rubi Chętnie przyjmę iz nie mam kompletnie nic.Jezeli mieszkasz w Opolu odbiore osobiscie

10. reklama
  11. Pina85

Pina85 Zaciekawiona BB

Witaj mamawciazy:) jestem z województwa opolskiego,mam mnóstwo ubranek na dziewczynkę,będę rodzić w lutym ale mogę się podzielić;)pozdrawiam:)

12. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

ooopsss... mamawciazy...sorki...skleroze mam :-( napisz jak sie umówimy na przekazanie foczki...od piątku jestem wolna...mogę ją zostawić w przychodni gdzie jest szkola rodzenia...

Poleć forum