reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia: Kupię, oddam, zamienię, sprzedam, przyjmę

mam do sprzedania 6 puszek bebilon pepti 2 (lekarz nagle kazał nam odstawić, a ja zapasów narobiłam :/) razem za 40 zł
 
reklama
Sprzedam sukieneczkę Wizytową idealną na Święta, Ślub, Roczek,Urodziny i inne imprezy okolicznościowe :)
rozmiar 86 (80-86-92)
Jest z świetnego jakościowo materiału,została uszyta na wymiar. Za nową u krawcowej zapłaciliśmy 100 zł
Cena 40 zł
1293438711.jpg
NOWY komplet spodenki i bluzeczka CoolClub rozm 80

firmy Coolclub!
Ocieplane spodenki i śliczna bluzeczka z długim rękawem !
Rozmiar 80 !
Cena sklepowa 59.99
u mnie 50 zł już z przesyłką !

1293619273.jpg

Chętnych na więcej rzeczy zapraszam tu Rzeczy Motylek09 na sprzedaż i wymianę - Szafka.pl
 
Piękny Roan Marita uszczęśliwi każdego maluszka ;-)

Wózek ma jedną z największych na rynku gondoli, dzięki czemu jest niezwykle wygodny dla maluszka a mama nie musi wybierać czy zapakować do wózka dziecko czy śpiworek, kocyk i inne akcesoria :-) Moja córeczka korzystała z gondolki do 9 mż. Dodatkowo gondola posiada regulowany zagłówek – bardzo przydatna funkcja dla ciekawych świata szkrabów. Wózek posiada amortyzowane zawieszenie - na wahaczach, przez co doskonale sprawdza się także w roli kołyski. Ma wielkie, pompowane koła, które poradzą sobie z każdym polskim chodnikiem, czy polną drogą. Mimo swoich gabarytów, łatwo się składa.
W skład kompeltu wchodzą:
gondola, spacerówka, folia p/deszczowa, parasolka, osłonki do gondoli i spacerówki oraz torba na drobiazgi.
Wózek jest w bardzo dobrym stanie - POLECAM ;-)
 

Załączniki

  • Maritka.jpg
    Maritka.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 95
Witam,

Zostały mi 3 puszki bebilon pepti 1, zmienialiśmy mleko na inne i te tak leżą ważne do 21.06.2012 w sumie szkoda wyrzucić. Może jakiemuś maluszkowi się przydadzą oddam za darmo.
 
magdax - jeśli chcesz, to chętnie umieszczę twoje ogłoszenie na blogu Mamowa, tylko podaj mi dane na pw (swój mail czy telefon).
Ja mam kilka ogłoszeń z Mamowa właśnie:
Oddam:
Pluszaki, ciuszki dziecięce, buciki w rozmiarze 22, poradniki dotyczące ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka w pierwszym roku życia. Także ubrania damskie rozmiar S (spodnie, kurtka, swetry), kalendarz Wyborczej na 2011, płyty z bajkami (VCD). Wszystko do odbioru w czwartki między 17.00 a 19.00 w Mamotece.

Sprzedam:
Pieluszki wielorazowe, czyli dwie kieszonki Happy Flute - jednokolorowe, jedną żółtą, drugą różową z wkładami z mikrofibry, one size - nowe, jeszcze nie otwarte. Sprzedaję, bo nie polubiłam kieszonek, wolę otulacze. Cena 30 złotych za jedną.
Do sprzedania mam też otulacz Tetro (wełniany z pasem sumo) - kolor beżowy, używany trzy razy, z oryginalnym wkładem jeszcze nie używanym. Nam on nie przypadł do gustu, ale może ktoś chce wypróbować, albo jest ich fanem :) Cena 45 złotych.
Więcej informacji pod adresem a.opiola@wp.pl

Łóżeczko turystyczne, mało używane (stało w mieszkaniu jako pojemnik na zabawki), z jednej strony kółeczka, kolor granatowy, rozpinane wejście dla malucha. Cena 55 zł, odbiór na terenie Opola. Info: szkolga[malpa]gmail.com

Przyjmę:
Schronisko dla zwierząt z Fundacji Mali Bracia potrzebuje starych ręczników, koców, prześcieradeł, poduszek a także karmy dla zwierząt (kasza, makaron). Rzeczy te możecie przynosić do Mamoteki (ul. Luboszycka 1a/9) w czwartki pomiędzy 17 a 19.00 do końca miesiąca lub bezpośrednio do Małych Braci. Więcej informacji o schronisku tu: Fundacja Mali Bracia
 
Kupię siedzisko Baby Smart. Może ktoś ma używane w nieco rozsądniejszej cenie, niż nowe:szok:
A może znacie alternatywę dla takiego siedziska, bo mnie przychodzi do głowy tylko takie siedzisko samochodowe - alternatywa niezwykle tania, ale chyba zbyt niebezpieczna...
 
Sprzedam wózek MAXI COSI MURA 4 w korzystnej cenie
Posiadam cały zestaw: gondola, spacerówka, nosidełko i śpiwór. Zakupiliśmy również dodatkowe nasadki, co umożliwia mocowanie każdej części wózka na stelaż. Wszystko w dobrym stanie.
Kontakt: tel 515-813-700, mail: justyna.stiller[at]op.pl
 
reklama
Czy któraś z dziewczyn chrzciła może duże dziecię( rocznego, półtora rocznego chłopca)? A może zostało Wam wdzianko z roczku? Potrzebuje odkupić ubranko do chrztu( białe albo beżowe czy szare) dla mojego giganta, ale niestety wokół albo malutkie, albo za 200 złotych( tyle nie mam), albo polarowe strasznie ciepłe. A chrzciny będą 22 maja....Potrzebny rozmiar 86....
 
Do góry