reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia: Kupię, oddam, zamienię, sprzedam, przyjmę

reklama
Witam. Mam do sprzedania parę zabawek po naszym synku. Jedynie skoczek i muzyczny ogródek były używane przez 2 chłopców, reszta była kupowana jako nowe dla Filipka;)

to jets skoczek od 6 mca

FISHER PRICE Skoczek Rainforest + Kubuś Puchatek (2053960193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu leżaczek w stanie bardzo dobryym

FISHER PRICE LEŻACZEK LAS TROPIKALNY RAINFOREST (2048701686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu zebra
K`s Kids CENTRUM EDUKACYJNE RYAN 28el ZEBRA GRATIS (2066315903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to kula do nauki raczkowania
VTECH TREFL HULA KULA PIŁKA DO NAUKI RACZKOWANIA (2060521351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest od 3 misiąca - bardzo fajna zabawka. Bardzo przydatna.. F teraz jeszcze by sie bawił, ale schowałam bo dostał stolik edukacyjny pod choinke i nie ma miejsca na to:)
LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5+GRATIS (2066353704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


całość jest warta 997 zł to ceny allegro bez wysyłki, w sklepach jest drozej.

Ja chce za wszystko 550zł i cena nie jest do negocjacji.

policzyłam od tego w jakim stanie dana rzecz jest:

leżaczek - stan idealny
skoczek - stan dobry
zebra -stan idealny - ja zapomnielismy najpierw zabrać z Olsztyna (mieszkamy w 2 miejscach) wiec mało używana.
kula - stan idealny
muzyczny ogórdek - stan dobry

Jakby był ktoś zainteresowany, proszę pisac na priv. W obrębie 50 km od Kędzierzyna-koźla jestem w stanie sama osobiście dostarczyć rzeczy w innym przypadku dochodzi koszt wysyłki, lub ewentualny odbiór osobisty.
 
Kupię HULA HOP ;-)
tanio ;-)


edit: NIEAKTUALNE JUZ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry