reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia: Kupię, oddam, zamienię, sprzedam, przyjmę

Witam,

w ramach przeprowadzki musiałam przesegregować zabawki mojego synka i kilka z nich chcialabym odsprzedać, bo są w bardzo dobrym stanie i szkoda ich wyrzucać.

Mam taki bębenek muzyczny tesco - wygrywa róże melodie, można nim kręcić, naciskać buttony na ściankach, lub po prostu bębnić (ma dwa poziomy głośności - nie jest uciążliwy:-D). Wogóle to fantastyczna zabawka dla małych dzieci, bo gdzie nie dotknie, to gra i zapalają się kolorowe światelka. Właśnie jest w gazetce tesco w promocyjnej cenie - u mnie po 25 zł.

Garnuszek na klocuszek Fisher Price - cały, zdrowy, kompletny, śpiewa po polsku :-) wygląda w zasadzie jak nowy - 45 zł.

Sorter żółwik Playskool - kompletny - 10 zł.

Mam jeszcze taki bączek z kulkami - nie wiem jak to ustrojstwo się nazywa - producentem jest SMIKI. Dziecko naciska i w środku latają kolorowe kuleczki. Bączek jest w zasadzie nie używany, bo synek dostał go zbyt późno. Jest to zabawka dla dzieci, które już siedzą, ale raczej dla małych, bo jest stosunkowo prosta - 15 zł.

Jeżeli ktoś się zainteresuje, to chętnie wstawię zdjęcia.
Wszystko można pooglądać/odebrać w Opolu.

Mam jeszcze całe mnóstwo ciuchów po synku - nie sposób tego zliczyć :szok:. Do rozmiaru 104 (który aktualnie nosi) mam kurtki, kombinezony, buciki i całą resztę. Jeżeli czegoś szukacie - dajcie znać :-D

Pozdrawiam gorąco!
 
reklama
Mam do sprzedania:

jezdzik/pchaczyk czerwone auto z Fisher Price, zyrafe z pileczkami Fisher Price. Jak ktos zainteresowany zapraszam:-)
 
nieeeee :-D Bo jakby mi powiedzieli, że będzie dziewczynka, to bym zwariowała na punkcie sukieneczek, a boję się, żeby potem chłopak nie wyskoczył ;-) 100% pewności daje tylko poród :-p i tego się trzymam - nawet lekarz na USG nazwał mnie ostatnio ewenementem :-D
 
reklama
Do góry