reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ogłoszenia moderatorskie

reklama

Kluliczek

Babka z laską
Dołączył(a)
10 Październik 2006
Postów
4 530
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
Szykujcie zdjęcia.

------------

Styczniówki nie wpisane na listę niech się zgłoszą do mnie, to dopisze :-)
 

Kluliczek

Babka z laską
Dołączył(a)
10 Październik 2006
Postów
4 530
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Konkurs ruszył - Świąteczne dzieciaczki na interaktywną kartkę - konkurs - BabyBoom PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE REGULAMIN!


-------------
Wiadomośc od administrator:

"Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Wydaje się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa (pieniadze pewnie zabierze komornik) typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie. Ubranka mała ma do 6 miesiąca i trochę na 6-9 m-cy. (...)"
"Potrzebuja zwyklych rzeczy ciuszkow, pampersow, kosmetykow, Julianka w tym wieku ze juz niedlugo moze jesc obiadki. Po prostu co kto moglby podarowac. Gdyby ktos mial zbedne krzeselko do karmienia."
Jesli ktos chce pomóc to dane podesle na pw. Wątek pomocowy tutaj https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/pomozmy-34334/
 
Ostatnia edycja:

Kluliczek

Babka z laską
Dołączył(a)
10 Październik 2006
Postów
4 530
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
DZiewczyny, jest prośba od administracji:

Dziewczyny kochane poproście wszystkie użytkowniczki, o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl. Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy. W związku z tym mam już pierwsze zgłoszenia od naszych moderatorek, że niektóre strony na BB nie chcą działać.
 

Kluliczek

Babka z laską
Dołączył(a)
10 Październik 2006
Postów
4 530
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
"szykują nam się fajne spotkania w ramach Aktywnych Mam. Jedną datę już znam 19.11 w Warszawie, później będą to Kraków, Katowice, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Poznań Bydgoszcz.

Spotkania są przeznaczone dla " brzuchatek" oraz dla mamuś z dzieciaczkami do roku:biggrin2: A teraz o samym spotkaniu - na spotkaniu odbędą się dwa warsztaty - jeden dotyczący pielęgnacji oraz problemów skórnych dzieciaczków (alergie, nietolerancje itp.), drugi będzie dotyczył wspomagania rozwoju poprzez zabawę. Oba będą miały charakter praktyczny, więc ćwiczmy i rozwijamy się wspólnie:)

Przygotowujemy też niespodzianki - miłe. Od poniedziałku pierwsze zapisy na Aktywnych Mamach."
 
reklama
Do góry