reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia moderatorskie

Wybieramy moderatora

  • elisabeth

    Głosów: 24 68,6%
  • AbeJA

    Głosów: 11 31,4%

  • Wszystkich głosujących
    35
  • Ankieta zamknięta .
super pomysł Elis kapitanie :-) <cmok>
pomyślałam też że niektóre można by usunąć takie np jak 'Mama na emigracji' czy ten dotyczący Katowic, bo takie już są ogólnie na BB, co Wy na to...?
 
reklama
dobry pomysł Elizabeth i Amelkowa - chociaż z "mamy na emigracji" to chyba dziewczyny korzystają.
Ja bym sugerowała zmienić nazwę wątku "chwalę się", lub go rozszerzyć, żeby było wiadomo że są tam zdjęcia maluchów, nie tylko te od razu po urodzeniu ale i późniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Amelkowa tez o tym myślałam, ale może niech dziewczyny, które tam pisały się wypowiedzą, czy beda korzystac jeszcze z tych watków...

Kasiulec myślałam o tym, żeby dopisac tam coś odnosnie zdjęć, ale może lepiej niech zostanie taki tytuł jak jest, przynajmniej jak ktos obcy wejdzie to nie bedzie wiedział od razu, że są tam zdjęcia i może nie bedzie przeglądał, no a my przeciez wiemy o co chodzi w tamtym watku;-)
 
Kasiulec myślałam o tym, żeby dopisac tam coś odnosnie zdjęć, ale może lepiej niech zostanie taki tytuł jak jest, przynajmniej jak ktos obcy wejdzie to nie bedzie wiedział od razu, że są tam zdjęcia i może nie bedzie przeglądał, no a my przeciez wiemy o co chodzi w tamtym watku;-)
masz rację... w końcu to wątek dla nas a nie dla "obcych":-)
 
Od następujących osób:

pszczólka maja
eli32
czekam na dane do listy:

data porodu
termin porodu
godzina porodu
poród SN cz CC
imię dziecka
waga dziecka
wzrost dziecka
 
Ostatnia edycja:
Abeja

data porodu 8 października 2009
termin porodu ??? e.... wg OM? :-) wg OM 12.10.2009
godzina porodu 10.20
poród SN cz CC CC ze wskazań
imię dziecka Agatka
waga dziecka 3200
wzrost dziecka 55 10 pkt Apgar
 
reklama
Dziewczyny, trochę pozmieniałam watki, bo jakoś tak mi się mieszały, czyli tak

-wątek wizyty u pediatry, w poradniach, rozwój i postępy maluszków zmianiłam na wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami... może to nie będzie fajny watek, ale bedziemy mogły dzielic się tam tym co nas martwi, pisac porady dotyczące jakiś niedyspozycji dzieci (oby było ich jak najmniej)

- mysle, ze można stworzyc nowy watek dotyczący rozwoju i postępów dzieci

- do wątku o opiece nad bobasem dołozyłam wątek w co ubierac noworodka

-jako, że większość z nas kończy już połóg, to watek o połogu, połączyłam z watkiem wizyty u gin...

Mam nadzieję, ze mocno nie namieszłam i że nie macie nic przeciwko tym zmianom:-)
 
Do góry