reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia moderatorskie!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
wiadomość od aniaslu
aniaslu pisze:
Dziewczyny kochane poproście wszystkie użytkowniczki, o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl. Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy. W związku z tym mam już pierwsze zgłoszenia od naszych moderatorek, że niektóre strony na BB nie chcą działać. Dzięki wielkie za pomoc:biggrin2:
 
reklama
Kochane kwietniowe mamy. Jeśli chcecie, aby uzupełnianie listy rozpakowanych mam szło sprawnie bardzo proszę rozpakowane już mamy o przesyłanie PW z danymi do aenye, jola.24 lub do mnie w poniższej formie:

:rolleyes: nick :rolleyes:

Synek/Córka (imię)
Godzina Porodu ->
Waga -> g
Długość -> cm
Rodzaj Porodu ->???
Tydzień Ciąży -> ???
Punkty apgar -> ???
Pierwsze Dziecko


dzięki temu będziemy mogły uzupełniać listę możliwie na bierząco
 
Ostatnia edycja:
Portale Babyboom.pl i aktywnemamy.pl zapraszają na bezpłatne warsztaty staraczki, brzuchatki i mamy niemowlaków.
Bedziesz się mogła spotkac z dermatolog i rehabilitantką.
Hotel Gromada ul. Narutowicza 9, Radom
godziny 11.30 i 14.30
dnia 11.05.2011

Są jeszcze wolne miejsca. Jeśli nie masz z kim zostawić starszego malucha weź go ze sobą.

Zapisać się można tutaj:
Aktywnemamy.pl
Aktywnemamy.pl

Dzięki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry