reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez anineczka, 10 Luty 2008.

1. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

No wiec tak:
    Oddam:
    -krem na rozstepy Mustella
    -pol paczki pampersow Huggies nr.2

Sprzedam
    -kombinezon na zime sliczny,malo co noszony,wyglada jak nowka sztuka z dobrej firmy (kupiony w salonie Premaman) wiek 0-3 miesiace kolor bezowy.
    -caly karton ciuszkow dla chlopczyka.Ciuszki sa w bardzo dobrym stanie.wiek 0-3 miesiace.
    -wanienka na stojaku razem z przewijakiem,nosi slady uzywalnosci,ale stan dobry-sprzedana

Ceny na Priva.
    Jutro poszperam co mam jeszcze zbednego.

2. biola

biola szczęsliwa mama

anineczka nie za b sie orientule jak wejsc na priva mogla bys podac cene tej wanienki i przewijaka i moze wkleic zdjecie,

3. reklama
  4. anineczka

Hej biola zdjecie zrobie dzis wieczorem.
    A cena...jakas mala zabawka dla 3 miesiecznego chlopca ;-)

5. biola

biola szczęsliwa mama

anineczka jestem b zainteresowana tym stojakiem tylko jakbys mogla dac namiary dokladne na ciebie ja mieszkam w dublinie siostra w carlow i to w sumie dla siostry malenstwa ktore za dwa miesiace sie ur.

6. anineczka

Biolu kiedy probowalam zrobic zdjecia to mi sie klapka w aparacie od baterii zepsula i nie moge cyknac fotek :angry:
    Maz mi to wlasnie naprawia,mam nadzieje,ze sie uda.
    Jak sie uda to jutro beda fotki :sorry:

7. biola

biola szczęsliwa mama

ok poczekamy nam sie nie spieszy hiiii

8. dellfinek

dellfinek Aktywna w BB

To ja tez sprzedam:
    Krzeselko do karmienia chicco happy snack-stan bardzo dobry,wcale nie zniszczone,
    Fotelik maxi cosi 0-13kg + mumia(spiworek)-malo uzywany,
    Polowa ceny sklepowej. Jesli ktos bedzie zainteresowany to wysle zdjecia:-)

9. Paulineczka_

Paulineczka_ mamy lutowe '08

Witam. Poszukuje oslonke od wiatru do wozka quinny buzz. w zeszlym roku byly one montowane standardowo do tych wozkow, teraz jednak ich nie ma:errr:. To jest taki patent z szarego materialu sliskiego, przyczepiany do daszka. Jesli ktos takowym dysponuje to czekam

10. reklama
  11. Kasia Irlandka

Kasia Irlandka 10/2006 06/2009 :)

Sprzedam Sterylizator do butelek Avent, nieużywany. (Moje dziecie <obecnie 16 mc> nigdy nie piło z butelek)

12. eskaari84

eskaari84 Początkująca w BB

Sprzedam przewijak wraz z wanienka Cossato.Uzywany 3 miesiace,w bardzo dobrym stanie.Mozliwy dowoz w okolicach Galway.

Dellfinek jestem zainteresowana tym krzeselkiem do karmienia.Moglabys mi przeslac zdjecie i cene.?

mail: eskaari84@wp.pl
    gg: 7217120

Poleć forum