reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Kasiamaja-są jakieś problemy z dostarczeniem wiadomości na Twojego maila:-(
Może sprawdź czy jest dobry adres?Napisz mi proszę jeszcze raz adres a ja zaraz wyślę Ci te zdjęcia:-)
 
Witam, mam do sprzedania:
- rowerek dziecięcy na trzech kółkach z rączką do prowadzania/zółto-pomarańczowy/ mało używany:-)/cena: 15euro/
- krzesełko do karmienia,całe plastikowe,łatwe do utrzymania w czystości,później jest możliwość przerobienia na oddzielne krzesełko do siedzenia dla starszego dziecka:-)/cena: 20 euro/
-dużego konika na biegunach,koń po naciśnięciu na ucho rży i otwiera pyszczek :-)/cena:30 euro/
Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na maila.Jestem z Galway.Zależy mi na szybkiej sprzedaży,ponieważ jadę na urlop.:tak:

KONIK SPRZEDANY!!! Mała Julcia podobno zadowolona:-)
 
czesc wszystkim,mam do sprzedania przewijak z wanienka firmy COSATTO, jest w.dobrym stanie, w argosie jest po130euro ja sprzedam za 70.jesli jest ktos zaintereowany piszcie, jestem z galway
 
mapas ,a ja bym prosila o zdjecie krzeselka :) na maila kasiaaak@op.pl

A ja mam do sprzedania skoczek fisher price rainforest , kombinezonik i kurteczke dla dziewczynki od 0-3 sliczzna i wiele ,wiele ciuszko :)

i wozek tako kiddy granatowo -czerwony ,wielofunkcyjny , plus spiworek nosidelko ,folia przeciwdeszczowa stan idealny ,rzadko uzywany :) cena do uzgodnienia

witam,czy ten wózeczek jest nadal na sprzedaż???:-)
 
tak natinke :) moge wkleic foto i mam jeszcze spacerowke century rozowa za 35 e

mapas sprobuj na tego majuteqq@wp.pl
 

Załączniki

  • HPIM0576.jpg
    HPIM0576.jpg
    753,5 KB · Wyświetleń: 51
  • HPIM3215.jpg
    HPIM3215.jpg
    752,7 KB · Wyświetleń: 86
Witam mam do sprzedania spacerowke,Brazowo-niebieska +folia na wozek.cena 30e i podgrzewacz do butelek Avent,cena 15e.zdjeice wozka moge wyslac na meila.pozdrawiam:-)i jeszcze samochodzik dla dziecka cena 12e.....
 
Ostatnia edycja:
hej mapas30, a czy to krzeselko jest jeszcze do sprzedania? moge nawet jutro podjechac, zobaczyc i kupic:-) i jesli moge info na sms bo bede jutro w podrozy 0862225972, z gory dzieki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiamaja-zdjęcia wysłałam na adres ,który mi podałaś.Może tym razem się uda...
Agnieszka72- pierwsza zainteresowała się krzesełkiem Kasiamaja :-)Zobaczymy jaka będzie jej decyzja.
Ja jutro w nocy wyjeżdżam do Polski, więc jeśli zdążycie dziewczynki się zdecydować to do tego czasu to czekam na info.A jeśli nie-to będę dostępna po 28 października.:-)
 
Do góry