reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Do oddania kroliczek, z calym osprzetem, duza klatka,wysciolka, wszystko co potrzebne, tylko zabierac.Kolega chce oddac za symbolicna jak to sie mowi flaszke. Ennis, bliskie okolice Ennis i Shannon.
 
mam do sprzedania lozeczko Baby einstein z mata edukacyja (plus dodatkowy materac) link jak to wyglada do sklepu Baby Einstein Travel Cot with Playgym - Smyths Toy Store oraz przewijak cosatto, taki drewniany z polkami, bardzo fajny:) http://www.smythstoys.com/cotsfurnit...-b06230pd.aspx, dla kupujacego dorzuce kombinezon zimowy, granatowy dla niemowlaczka, nie uzywany (moj synek urodzil sie za maly do niego a jak dorosl to juz bylo lato). Lozeczko super mi sie sprawdza ale wracam do Polski i nie chce sie z nim tarabanic, za lozeczko chcialabym 50 a za przewijak 40 euro (mam do tego rowniez wklad).

jestem zainteresowana tym przewijakiem czy masz go jeszcze to moje gg10673900pozdrawiam
 
hej, mam do sprzedania adaptory do maxi cosi cabrio fix (do wozka bugaboo) za E25. Jestem z Greystones Co. Wicklow, niedaleko Dublina. Zainteresowanych prosze o kontakt na privia.
 

Załączniki

  • DSC00054 (Small).jpg
    DSC00054 (Small).jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 25
hej dziewczyny,szukam lozeczka drewnianego w rozsadnej cenie,jestem z Rush wiec w gre wchodzi tylko dublin i north co dublin moje gg 7132532
 
reklama
Sprzedam hustawke Fisher Price 3 w 1 (hustawka, lezaczek, krzeselko), do 18kg, 2 predkosci bujania, 5 melodyjek. Po jednym dziecku, malo uzywana, stan bardzo dobry. Cena 60€
 

Załączniki

  • DSC07351.jpg
    DSC07351.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC07350.jpg
    DSC07350.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 35
Do góry