reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

hej dziewczyny, mam do sprzedania wozek graco z nosidelkiem, folia przeciwdeszczowa, spiworkiem na zimne dni, torba na pieluszki itp., oraz z tzw.mumia, stan bardzo dobry, kolor grafitowy z elementami czerwieni,
wartosc zakupu 420 euro -sprzedam za 200 euro, kontakt 0851525907
 

Załączniki

  • DSC01314 [800x600].JPG
    DSC01314 [800x600].JPG
    94 KB · Wyświetleń: 59
  • DSC01316 [800x600].JPG
    DSC01316 [800x600].JPG
    73,6 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC01317 [800x600].JPG
    DSC01317 [800x600].JPG
    52,1 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC01318 [800x600].JPG
    DSC01318 [800x600].JPG
    87,8 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC01320 [800x600].JPG
    DSC01320 [800x600].JPG
    88,8 KB · Wyświetleń: 60
reklama
mam do sprzedania wozek trzykolowy.....do tego spiwor,nakrycie na wozek,folia przeciwdeszczowa.kolor szaro-czarny.cena 100e:-)kontakt gg.6227451:-)
Julia napisz prosze jakiej firmy jest wózek bo mamy patrzą na to ;-)


Ja też sprzedam wózek:

Urban Detour
trzykołowiec.Stan dobry.Wózek był używany,ale nie jest zniszczony.
Do tego ma folie przeciwdeszczową, śpiworek i pompke do kół.
Koła są duże i pompowane.
Wózek ma kolor czarny z czerwonymi wstawkami.
Później wkleje zdjęcia :-)
Koszt: 60 e.
 
znowu ja :sorry2:
szukam;
trozke zasmieciłam forum, nipotrzebnie załozyłam nowy wątek została zamknietywiec pisze w tym.
szukam przebrania świanki Peppy, albo informacji gdzie mozna kupic. Jeśli rzuci sie wam gdzies na zakupach dajcie prosze znac.

oddam;
buciki na dziewczynke adamsa ,,trzewiki,, i buciki kupione w Polsce.
kurteczke nową hausa na 92 cm, zuzia juz nie zdązy w niej pochodzic wiec moze ktos jest chetny,
 
znowu ja :sorry2:

oddam;
buciki na dziewczynke adamsa ,,trzewiki,, i buciki kupione w Polsce.
kurteczke nową hausa na 92 cm, zuzia juz nie zdązy w niej pochodzic wiec moze ktos jest chetny,
Ja mogla bym wziac od ciebie te rzeczy ale musial bym je przymiezyc mojej Julci.Mieszkam w Galway to moj numer gg 6115716.pozdrawiam:happy:
 
Zuza ma 2 lata. W rzyszły piatek bede w Galway w szpitalu na wizycie koło 9.40 bede juz po wizycie to gdzies na rynku mozemy sie umowic. A Twoja corcia ile ma latek???
 
reklama
Zuza ma 2 lata. W rzyszły piatek bede w Galway w szpitalu na wizycie koło 9.40 bede juz po wizycie to gdzies na rynku mozemy sie umowic. A Twoja corcia ile ma latek???
no to raczej niebedzie na na nic dobre bo Julka ma tez 2latka.chociasz ubranka zpolski ma na 92cm i dobre .sama niewiem?No i Niewiem gdzie jest rynek.:-(
 
Do góry