reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

gastone pewnie gdzies wklejałaś zdjecia tego wózka- tyle,ze znalezc nie moge :sorry2: moge prosic o powtórkę?:zawstydzona/y: wczoraj "straciłam" mój wózek buuuuuuu... no i musze Niki teraz cos zastepczego wyszukac.;-) dzięki z góry.
A no i masz napisane ,ze jestes z Irlandii,ale skąd dokładniej.Pewnie z Galway:dry::-D
 
reklama
TAK chodzi mi o ta limonke:-)my szukalismy w limerick jakiegos fajnego wozka ale jak jakis wpadl w oko to byl strasznie drogi a mamy gracco i kupilismy go przed promocja za 400 euro teraz chce 100 ale nie ma chetnych.jesli ten twoj jest w dobrym stanie to chetnie go odkupie...bo szukamy czegos podobnego.
Sylwia ja go nie sprzedaje go używa go nadal moja kolezanka, porzyczyłam go mojej kolezance bo jej się popsuł, a prawda jest taka że jak Maxiol dorosnie do takiego woza to ja pewnie kupie nowy. jest mi głupio jechać do niej i spytać kiedy mi odda , bo może go opchne, mam nadzieje ze rozumiesz. Sorki ze namieszałam, ale głupio mi upominać sie o niego , bo wiem ze dziewczyna nadal go potrzebuje. poszukaj w smythsie, ja go mam od niedawna, jakieś 5 mieś.moze jeszcze mają.
Mikimauro a jak nie ty moe wlasnie masz jakas kolezanke? Kurcze szukam domu do wynajecia i nie chce mi sie przeprowadzac z tyloma wozkmi.chociaz jednego sie bym chciala pozbyc...a to naprawde dobry wozek jest, z reka na sercu mowie.Zwlaszcza do spania dla dziecka.Moj Max niechcial spac w kojcu tylko w tym wozku spal bo taki wygodny.On jest gleboki i mocno zabudowny wec tez fanie dziecko spi na dworze nawet jak zimno jest.
gaston- cały czas rozważam zakup Twojego wózka, ale zastanawiam się czy to nie zawczesnie, no i czy tą dostawke bym miała gdzie doczepic, no wiesz takie krzesełko dla Majki.
 
Sylwia ja go nie sprzedaje go używa go nadal moja kolezanka, porzyczyłam go mojej kolezance bo jej się popsuł, a prawda jest taka że jak Maxiol dorosnie do takiego woza to ja pewnie kupie nowy. jest mi głupio jechać do niej i spytać kiedy mi odda , bo może go opchne, mam nadzieje ze rozumiesz. Sorki ze namieszałam, ale głupio mi upominać sie o niego , bo wiem ze dziewczyna nadal go potrzebuje. poszukaj w smythsie, ja go mam od niedawna, jakieś 5 mieś.moze jeszcze mają.

ok nie ma sprawy poszukam a gdybys ty kiedys gdzies widziala to daj znac!!!
 
gastone pewnie gdzies wklejałaś zdjecia tego wózka- tyle,ze znalezc nie moge :sorry2: moge prosic o powtórkę?:zawstydzona/y: wczoraj "straciłam" mój wózek buuuuuuu... no i musze Niki teraz cos zastepczego wyszukac.;-) dzięki z góry.
A no i masz napisane ,ze jestes z Irlandii,ale skąd dokładniej.Pewnie z Galway:dry::-D

Jestem z Ennis :-D Daj mi maila na priva przele ci zdjecia.
 
reklama
Do góry