reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
mam do sprzedania nowiutka nigdy nie uzywana wanienke fisher price , taka jak tu
Shop for Fisher-Price Aquarium Bath Centre. at Argos.ie
wanienka jest naprawde idealna dla noworodkow , super dla troszke wiekszych dzieciakow, kupilam ja 2 tygodnie temu , ale ja jestem tradycjonalistka , i uwielnbiam sie kapac z moja mala :) zaplacilam 40 bez centkow , a jesli da rade chcialabym ja sprzedac za 25E pozdrawiam
 
Poszukuje domowego przedszkola dla rocznego dziecka w Galway,najlepiej okolice Knocknacarry.Godziny pracy rozne,dziecko najpozniej bedzie odbierane o godz.18.00.
4 euro na godzine.
Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt mailowy:eskaari84@wp.pl
 
anieczka niezle akcje odwala ta Julia faktycznie nosa to ty masz i bardzo dobrze potrzebne nam sa takie stroże ja bym nigdy nie pomyslala ze tak ktos robi...
pozdr
 
cześć dziewczyny:-D kiedyś tu u was pisałam, później zmieniły mi się strony w europie;-) a dziś mam do was prośbę:

mam do odsprzedania bilety z warszawy do dublina i powrót - 11. wrzesnia do 17ego. jeden dla dorosłego, jeden dla dziecka. mogę sprzedać tylko 1 - to kwestia przebukowania ewentualnie na inne daty i zmiany nazwiska. koszt biletu - 19zł i opłaty, w sumie ok. 300zł. gdybyście akurat wybierały się w tym terminie lub wiecie, że ktoś będzie leciał proszę dajcie mi znać na prv. bilety są b. tanie, a mi zmieniły się plany i muszę w tym czasie być w zupełnie innym kraju i szkoda, by przepadły.
 
sprzedam tą dużą hustawke fisher price rain forest stan idealny ,kupilam za 149 sprzedam za 90 ,a kupie skoczek fisher price :) lub innej firmy o ile takie sa :)

moge tez sprzedac ubranka dla dziewczynki 0-3m ,sliczny kombinezonik z misia ,mate edukacyjna tiny love tropikalna wyspa ,ceny do negocjacji :)
 
kasiamaja jak wygląda ta mata??

ja szukam hustawki graco, chusty do noszenia dziecka, albo sklepu gdzie moge kupic, moze wiecie, i jeszcze karuzeli na łózeczko
 
Ostatnia edycja:
ja szukam krzeselka do karmienia, i siedziska dla niesiedzacego jeszcze dziecka, czyli niby mata edukacyjna ale z dmuchanymi brzegami, zeby na siedząco mogl oprzec plecki i jesli ktos ma niepotrzebne zabawki edukacyjne od 6 miesiaca to chetnie kupie
 
reklama
Do góry