reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Dziewczynki mam prośbe.
Czy znacie może kogoś kto jedzie pustym busem w najbliższym czasie do Polski?
Musze przerzucić mój dobytek z Irlandii do Polski ponieważ żegnam się na jakiś czas z Irlandią :tak:
A może wicie coś o tanich firmach przeprowadzkowych?
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam do sprzedania:
-wózek Taco głęboko spacerowy folia przeciwdeszczowa, torba itd. (używany tylko w domu) - 120 euro
- fotelik Graco do 13 kg - 40 euro
- wanienka - 10 euro
- śpiworek, jeszcze zapakowany, nieużywany - 30 euro
- 3x kombinezon też nowy - 20 euro/ sztuka
- 2x rożek nowy - 15 euro/sztuka


Jeśli wszystko razem to 250 euro.

Pozdrawiam :-)
 
Tak,Kasiu przeczytałam Twoją historie.
I dlatego w poszukiwaniach dobrego przewoźnika liczyła sie opinia i nie powiem,cena też.
Będe wysyłać kilka kartonów z dobytkiem,komputer,szkło jakieś,filmy,książki ukochane.
Ofert jest bardzo dużo,ale rozpiętość cenowa jest przerażająca.
Interesowały mnie paczki do 50kg.
I tak firma TeDeX TeDeX Polski Kurier - Paczki, przesyłki - polska, anglia, irlandia. Transport motocykli lub zwierząt. bierze sobie za paczke standardową (przypominam,ze paczka standardowa to karton wielkości 50x50x50cm) i ważącą 50 kg weźmie 100euro -332zł.
-firma romulus www.romulus.pl bierze sobie za 50 kg -363zł.
-firma GDA http://www.gdapolska.com/opis_uslug_pluk.htm ma paczki do 40kg za 69 euro i za każdy następny kilogram doliczane jest 1.5e czyli paczka 50kg będzie kosztować 84 e
--firma Kurier Polski www.kurierpolska.pl - przesyłki kurierskie Irlandia-Polska i Polska-Irlandia bierze 80 euro za 50kg.
-firma Pegasus www.pegasus-przeesylki.pl bierze za 50kg aż 533zł czyli 160 euro.
-firma Damel www.damelt.pl 50kg-60 euro
-firma Merctransen www.merctranseu.pl za 65e przewiezie 50kg.
no i firma Pack-Kurier Paczki pack-kurier.pl: Paczki Dania, Paczki Anglia, Paczki Irlandia, Przesyłki Dania, Przesyłki Anglia, Przesyłki Irlandia która za 220zł zyli około 66 euro zabierze 50kg.

Zdecyduje się chyba na Pack-Kuriera.Czytałam o nim dobre opinie :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Aniu a nie myslalas o firmie przeprowadzkowej? my taka wynajelismy przyjezdzajac do ie, ładunek wielkosci kilkunastu metrów szesciennych,paczki pudła worki i meble, wtey kosztowalo to 1000-1200e nie wiem jak teraz, wszystko ladnie fajnie i na czas, czego nie popakowalam sama bo nei wiedzialam jak sensownie zabezpieczyc oni zapakowali u mnie w domku ... korzystalam z BESTO Przeprowadzki Warszawa, przeprowadzka, przewozy, przewóz, transport międzynarodowy
 
:-)mam do sprzedania wozek trzykolowy czarno-szary.do tego folia,spiworek i nakrycie na wozek(pompka do kol).Cena 50e.zdjecia na meila wysle.:-)julia28@amorki.pl(kola pompowane duze)Firmy Safety 1st..........Sprzedaje poniewaz moj maly jest juz za duzy do niego.mam jeszcze podrzewacz do butelek firmy Avent(malo uzywany)cena 15e
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry