reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
No wiec tak:
Oddam:
-krem na rozstepy Mustella
-pol paczki pampersow Huggies nr.2

Sprzedam
-kombinezon na zime sliczny,malo co noszony,wyglada jak nowka sztuka z dobrej firmy (kupiony w salonie Premaman) wiek 0-3 miesiace kolor bezowy.
-caly karton ciuszkow dla chlopczyka.Ciuszki sa w bardzo dobrym stanie.wiek 0-3 miesiace.
-wanienka na stojaku razem z przewijakiem,nosi slady uzywalnosci,ale stan dobry-sprzedana

Ceny na Priva.
Jutro poszperam co mam jeszcze zbednego.
 
reklama
anineczka jestem b zainteresowana tym stojakiem tylko jakbys mogla dac namiary dokladne na ciebie ja mieszkam w dublinie siostra w carlow i to w sumie dla siostry malenstwa ktore za dwa miesiace sie ur.
 
Biolu kiedy probowalam zrobic zdjecia to mi sie klapka w aparacie od baterii zepsula i nie moge cyknac fotek :angry:
Maz mi to wlasnie naprawia,mam nadzieje,ze sie uda.
Jak sie uda to jutro beda fotki :sorry:
 
To ja tez sprzedam:
Krzeselko do karmienia chicco happy snack-stan bardzo dobry,wcale nie zniszczone,
Fotelik maxi cosi 0-13kg + mumia(spiworek)-malo uzywany,
Polowa ceny sklepowej. Jesli ktos bedzie zainteresowany to wysle zdjecia:-)
 
Witam. Poszukuje oslonke od wiatru do wozka quinny buzz. w zeszlym roku byly one montowane standardowo do tych wozkow, teraz jednak ich nie ma:errr:. To jest taki patent z szarego materialu sliskiego, przyczepiany do daszka. Jesli ktos takowym dysponuje to czekam
 
reklama
Sprzedam przewijak wraz z wanienka Cossato.Uzywany 3 miesiace,w bardzo dobrym stanie.Mozliwy dowoz w okolicach Galway.

Dellfinek jestem zainteresowana tym krzeselkiem do karmienia.Moglabys mi przeslac zdjecie i cene.?

mail: eskaari84@wp.pl
gg: 7217120
 
Do góry