reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Kurcze zabawki oddałam właśnie wczoraj,ale ubranka mam.
W jakim wieku jest twoje dziecko?
Musze jutro otworzyć karton i sprawdzić.:tak:[/QUOTE]
Mamy ma prawie 5mcy ale jest dosyc duzy. Moze masz ubranka typu Body, spioszki, pajacyki?
Pozdrawiam
 
Dziewczyny kompletuje wyprawke i szukam : wozka,lozeczka lub kolyski i innych takich rzeczy,jesli moge prosic o zdiecia wraz z cena na jacekwrona@poczta.fm lub na gg 7132532.:-)

a i jeszcze chcialam zapytac o ta wanienke fisher price..to jeszcze aktualne i czy czasem ktos moglby podrzucic ja do Dublina?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam

Mam do sprzedania:
- krzeselko do karmienia Mamas&Papas (regulacja oparcia i wysokosci)
- chodzik Mamas & Papas

Rzeczy sa czysciutkie - nie nosza sladow uzytkowania.
Jestem ze Sligo.
 
dziewczynki ja mam do sprzedania:
*wozek taki z nakladanym nosidelkiem (kosztowal150e)-sprz.za 50e
*chodzik w stanie bardzo dobrym(kosztowal 70e)-sprz.za 40
*i taka matke z wiszacymi zabawkami tylko te zabaweczki sie gdzies zapodzialy mozna inne przywiesic

mieszkam w New Ross
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poszukuje opiekunki do 15 miesiecznego dziecka,najlepiej mame zajmujaca sie wlasnym dzieckiem.Rozne godziny.Szukam osoby z okolic Knocknacarry.Tel.0851476861/0870610349.mail:eskaari84@wp.pl,gg:7217120
 
Do góry