reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Hej Neftali. Jaka jest cena tego lozeczka? Moze bylabym zainteresowana... :-)

HEJ DZIEWCZYNKI! TAK DLA PRZYPOMNIENIA... :-)

Witam! Mam do sprzedania sliczny wozek firmy TACO dla dziewczynki:-) (rozowo-zolty). Wozek byl uzywany tylko 3 mies, jest zadbany i czysty. Przeznaczony zarowno dla niemowlat jak i dla starszych dzieciaczkow. Posiada folie p.deszczowa i torbe na rzeczy dla maluszka. SPRZEDAM za 50€ albo chetnie ZAMIENIE na lozeczko turystyczne lub bramki na schody!
Dorzucam lezaczek do kapieli GRATIS!
Zainteresowanym przesle fotki na maila:-)
 

Załączniki

  • DSC06278.jpg
    DSC06278.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc Dziewczyny, mam do oddania za opakowanie mleka Aptamill 2 worek ciuszkow od 0-3ms i do sprzedania worek (duzy) ciuszkow dla dziewczynki ( 0-9ms ) za 30 euro.Wszystko w dobrym stanie,niektore praktycznie nie uzywane,jesli bedzie ktos zainteresowany to wrzuce zdiecia
 
a ja troszke z innej beczki
szukamy domu do wynajecia w Galway, okolica Dangan, Newcastle
Moze ktoras z was tam mieszka i wie ze stoi pusty dom
 
neftali, dzieki, znam ta strone, ale tam gdzie szukamy kolo IDA Business Park jest tylko jeden dom i myslalam ze moze ktoras z was wie ze cos jest wolne...
a mieszka ktoras z was na Rahoon w okolicy Cnoc an Oir? Jestem ciekawa czy to spokojna okolica
 
Hejka dziewczyny
Mam do sprzedania za symbolincza cene MIKADO - wózek bliźniaczy DUET.Dziewczyny juz duze same maszeruja a wozek stoi i miejsce zabiera .
Wozek z nami z PL przylecial i jest wstanie bardzo dobrym .
 
witam, sprzedam;
- skoczka ,,tygryska,, 17euro,
- nicniczek grajacy fisher-price 17euro,
-wanienke z hamaczkiem i zabawkami fisher price za 19euro,
-lezaczek-bujaczek z wibracjami fisher-price za 25euro,
-pontonik,mate,lezaczek od urodzenia za 29euro,
-hustawke graco (melodyji, 6predkosci hustania, od urodzenia do 13kg) z misiami za 50euro,
-rowerek od 10miesiaca z zabezpieczaniami, z rączka do prowadzenia i spkeciania dfla rodzica za 35euro,
-podwojny wozek z całym wyposazeniem z ponad 3 letnia gwarancja 165euro

prosze o kontakt na skyepa kruczek79 albo na numer 0858266091 daria
 

Załączniki

  • bujaczek fisher price.jpg
    bujaczek fisher price.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 22
  • NOCNICZEK.jpg
    NOCNICZEK.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 20
  • SKOCZEKKKKKK.jpg
    SKOCZEKKKKKK.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 13
  • PONTONIK.jpg
    PONTONIK.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 14
  • WANIENKA.jpg
    WANIENKA.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 134
  • you2twinborsis_l.jpg
    you2twinborsis_l.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry