reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Heja dziewczyny widzę ze szukacie testów oddam za free sama dostałam wiec bardzo chętnie sie podzielę. Egzamina mialam w kwietniu i radze tez pocztytac kodeks dorgowy widzialam ze juz lika podawaly dziewczyny.Pozdrawiam
 
Sprzedam laktator Medela kupiony w Polsce, stan bardzo dobry, używany bardzo krótko, nie było mi dane karmić piersią i pokarm szybko zanikł
Laktator jest elektryczny działa podłączony do prądu lub na baterie
W zestawie dwie buteleczki z nakretkami, oraz zapas membranek
Cena 30euro plus 5e za membrany czyli 35e
Kontakt
tel. 0851183213
gg 9522490
monika-ch@wp.pl
Preferowany odbiór osobisty Galway


 
Sprzedam pajacyki, stan idealny jak nowe, uzyte zaledwie kilka razy, dziecko szybko wyrasta, ale jednak takiego maluszka tez trzeba w cos ubierać
Next rozmiat Little Baby 2.3kg moja córcia urodzona 3660g miała je w sam raz na 2 tygodnie
Pozostałe rozmiar 1 miesiąc
Wszystko bardzo dobre jakościowo, wyprane i wyprasowane Polecam!!!
Cena 15e za zestaw lub po 3e za sztukę
Kontakt
tel. 0851183213
gg 9522490
monika-ch@wp.pl

 
dziewczynki ja nadal tego fotelika samochodowego szukam- na wczoraj:sorry: chyba pozostanie mi jednak kupic nówke-ale drogawe troszke:eek:
 
teraz wazelina- uwaga :sorry:anineczka Ty to jednak zawsze coś "podpowiesz" :-D:-D Mój szanowny tez mowi,ze nowy to nowy:sorry: Myslalam jednak,ze moze wiesz... ktos nie zuzył czy jak:-D:-D dzięki;-)
 
reklama
Do góry