reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama

Załączniki

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
HAhahahhah uśmiałam się do łez:-D:-D:-D:-D Ja od mojej teściowej dostaje na święta kr:-Dem na celulit i przeciw zmarszczkowy:wściekła/y::no: tak sobie pomyślałam że może myśli o sobie i jak dla niej to kremiki jak najbardziej od serca ale mnie nerw wzioł:szok: Ale używam może mi co nieco wyprostuje heheh:-D DZIEWCZYNY ponawiam oferte z wozem do sprzedania tyle że dzisiaj wyjełam go z kartonu i okazało się że wóz jest troche inny ale jak dla mnie ładniejszy bo nie całkiem czarny a czarny z lekkim beżem lub kawą z mlekiem jak zwał tak zwał ale jest:-D nowy wóz + śpiworek czerwono czarny Wózek dla dwójki dzieci rok po roku:tak: Cena 200:)
 
HAhahahhah uśmiałam się do łez:-D:-D:-D:-D Ja od mojej teściowej dostaje na święta kr:-Dem na celulit i przeciw zmarszczkowy:wściekła/y::no: tak sobie pomyślałam że może myśli o sobie i jak dla niej to kremiki jak najbardziej od serca ale mnie nerw wzioł:szok:
zawsze mozesz stopy nimi smarowac!

Kasiu IE-sorki,chyba znowu nie na temat
 
Ostatnia edycja:
sprzedam elektroniczny laktator medela
PS. brakuje jednaj nakretki ale dałam inna która pasuje:tak:
cena 30 euro .Cavan
 
Mam na sprzedanie:

1. Odzież ciążową: spodnie ciążowe H&M MAMA rozm. 46 (rozmiar jest trochę zawyżony), bluzkę ciążową z rękawem 3/4 wiązaną z tyłu oraz elegancki komplet ciążowy: tunika ze spodniami.Cena 30 euro za wszystko.

2. Ubranka dla chłopca 12-18m-cy markowe, np:Next, Adams, Mothercare i inne.Są tego dwie duże torby oraz 5 par bucików 20-22(nike, gufo,emel-profilowane).Cena 50 e za wszystko

Zdjęcia na e-maila

Tel 0863582854, GG 2519696
 
reklama
Do góry