reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Chciałam kupić rowerek dla chłopca na 4 kółkach(żeby 2 sie odczepiały jak dziecko podrośnie), wiek 4 lata. Jak ktos chce sprzedac piszcie na priva.
 
Marcysia, ja tez chetnie kupilabym dostawkę, ale ciezko..

Ja mam do sprzedania ubranka dla chłopca 2-3 lata, stan 3 bluzeczki nowe, kurtka z odpinanym polarkiem stan b.dobry, bardzo fajna praktyczna kurtka, polarek stan b.dobry, 3 bluzki stan b.dobry, bluzy stan śreni to raczej na ogrodek lub na plaze Kurtka przeciwdeszczowa co sie chowa do torebeczki, stan b.dobry, spodnie coccodrillo stan b.dobry
Za wszystko 25e
Kontakt gg 9522490
tel. 0851183213 lub pw
100_5608.JPG


100_5609.JPG

100_5612.JPG

100_5613.JPG

100_5614.JPG
 
Moniadan ja bym odkupila ale pierw musze wpasc na kawke i obejrzec. Wiec moze tak w czwartek badz piatek po poludniu ci pasuje?
 
Ciao!


Przypominam sie!

Zestawy klockow LEGO- city,creator,Star Wars, Racers- 1e-paczuszka

2 hulajnogi- rozowa i fioletowa- 10e sztuka.

Reczniki z kapturem z Toy Story- 5e

Gra- zabawka firmy Oregon (seria sience) zbuduj swoj wlasny solarowy dom- 7e

Wszystkie rzeczy NOWE. :-)domek 7.jpgscooter 15.jpgponcho.jpglegoo.jpglego star.jpg
 
A te hulajnogi to na jaki przedział wiekowy? Ja bym była wstepnie zainteresowana fioletową tylko nie wiem do ilu lat moze dziecko nią jeżdzić?
 
reklama
Do góry