reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
...A moze któras mamuska potrzebuje blizniaka, chetnie sie " pozbęde", zawala mi miejsce w pralni, moze chetna sie znajdzie na bliżniaki ;-);-):-p
ponawiam oferte :)



SPRZEDAM GRACO DUO STADIUM- kolor identyczny jak na zdjęciu, stan bdb, cena 90 euro
10h3cp0.jpg
 
Mam na sprzedanie 2 wózki spacerowe:tak::

1. Spacerówka Tako Sportster na dużych kołach wraz z osłonką na nóżki, torbą i oryginalną folią przeciwdeszczową.Spacerówka posiada 5-punktowe pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie oraz duży kosz na zakupy.Kolor czerwono-kremowy.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 45e

2. Spacerówka typu parasolka na małych podwójnych kółkach wraz z osłonką na nóżki i oryginalną folią.Wózek jest koloru niebiesko-granatowego; posiada pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 25 e.

3. Sterylizator AVENT Naturally Express Electric Steamer na 6 butelek.Stan bdb.Cena 25 e

4. Odzież ciążowa: spodnie H&M MAMA rozm 16, elegancki komplet tunika + spodnie rozm XXL, elegancka bluzka z rękawkiem 3/4 wiązana z tyłu.
 

Załączniki

  • SL271417..JPG
    SL271417..JPG
    87,7 KB · Wyświetleń: 23
  • SL271415..JPG
    SL271415..JPG
    90,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 21otZDOrCaL._SL500&#9.jpg
    21otZDOrCaL._SL500&#9.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 26
  • SL271092.jpg
    SL271092.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 27
Witam mam dossprzedania łóżeczko drewniane model manhattan ze smyth'a ,łózeczko ma regulowana wysokosc lezaczka , osłonki przeciw gryzieniu ;P praktycznie w stanie idealnym bardzo malo uzywane przez corcie moja.
Mozna je przerobic na todler lozeczko po demontazu szczebelkowimontazu listew bocznych.
Sprzedaje lozeczko z materacykiem dodam oslonke na szczebelki.

polecam zalezy mi na sprzedazy na wczoraj..... :) :) :)
012.jpg


B06336_S.jpg


Cena: 120
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania podwojny wozek Europa LOve in Care..(wozek nadaje sie dla niemowlaka i dla starszego dziecka).Malo uzywany,w bardzo dobrym stanie:)do wozka dolaczony jest spiwor,folia przeciwdeszczowa i pompka do kolek:)

Jesli jest ktos zainteresowany moge zrobic dokladniejsze zdjecia.Cena 150 e...
Moj nr kontaktowy

0876457482
Magda
 

Załączniki

  • wozek..jpg
    wozek..jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 56
  • wozek2..jpg
    wozek2..jpg
    27 KB · Wyświetleń: 47
  • wozek1..jpg
    wozek1..jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 54
Witam!
Sprzedam łóżeczko drewniane o wymiarach 120x60 w bdb stanie z materacem (sam materac kosztował 40 e), łóżeczko ma opuszczany jeden bok.Cena 65 e.Tel.0863582854
 
reklama
Zmienilam cene !!
Witam mam dossprzedania łóżeczko drewniane model manhattan ze smyth'a ,łózeczko ma regulowana wysokosc lezaczka , osłonki przeciw gryzieniu ;P praktycznie w stanie idealnym bardzo malo uzywane przez corcie moja.
Mozna je przerobic na todler lozeczko po demontazu szczebelkowimontazu listew bocznych.
Sprzedaje lozeczko z materacykiem dodam oslonke na szczebelki.


Zdjeciia kilkapostow wyzej ,zdjecie nie oddaje prawdziwego wygladu łożeczka ,jest robione kiepskim aparatem w szarowie na dworze bez lampe ;)

Cena: 100
 
Do góry