reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziewczyny moje drogie poszukuje ksiazeczek kartonowych polskich :)
Czy moze ktoras z was chce sie pozbyc ? :)

Ja kiedyś kupywałam od dziewczyny z Nass. Wklejam wiadomość od niej:) nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje ale spróbuj


Mam do sprzedaży polskie książeczki dla najmłodszych dzieci. W ofercie znajduje się ponad 70 tytułów ( lista poniżej - w kolejności alfabetycznej ). Książeczki są kolorowo ilustrowane, sztywno stronnicowe, napisane przez znanych polskich autorów. Cena jednej sztuki to tylko 2 euro. Książeczki można osobiście odebrać w Sallins ( koło Naas ), lub, po wcześniejszej zapłacie, wysyłam je pocztą. Koszt przesyłki, w zależności od ilości zamawianych książeczek znajduje się na dole strony.

SPIS TYTUŁÓW: 1. A, A, KOTKI DWA 2. BAJKA O KRÓLU - J. Brzechwa 3. BAJKA O MYSZCE - W. Chotomska 4. BAL - D. Gellner 5. CHORY KOTEK - S. Jachowicz 6. CHRZĄSZCZ - J. Brzechwa 7. CHWALIPIĘTA - I. Suchorzewska 8. CYFERKI 10. CZARODZIEJSKA SZAFA - N. Usenko 11. CZERWONY KAPTUREK 12. DESZCZ - D. Gellner 13. ENTLICZEK - J. Brzechwa 14. GĘŚ - W. Chotomska 15. HIPOPOTAM - J. Brzechwa 16. JAJKO - J. Brzechwa 17. JAK ROZMAWIAĆ TRZEBA Z PSEM - J. Brzechwa 18. JEŻ - J. Brzechwa 19. KACZKA DZIWACZKA - J. Brzechwa 20. KACZKI SIEDMIORACZKI - W. Chotomska 21. KIJANKI - J. Brzechwa 22. KŁAMCZUCHA - J. Brzechwa 23. KOPCIUSZEK 24. KOT W BUTACH 25. KOZIOŁECZEK - J. Brzechwa 26. KRASNOLUDKI - J. Brzechwa 27. KRÓLEWNA I POTWÓR - D. Gellner 28. KRÓLEWNA ŚNIEŻKA 29. KTO TY JESTEŚ ? - W. Bełza 30. KUKUŁKA - W. Chotomska 31. KWOKA - J. Brzechwa 32. LEŃ - J. Brzechwa 33. LITERKI 34. MAŁPA W KĄPIELI - A. Fredro 35. MAM 3 LATA – I. Suchorzewska 35. MIESIĄCE – A. Tołoczko 36. MOTYL - D. Gellner 37. MRÓWKA - J. Brzechwa 38. MYSZKA I NOC - D. Gellner 40. PAWEŁ I GAWEŁ - A. Fredro 41. PIŁKA - D. Gellner 43. PIOTRUŚ PAN 44. PSIE SMUTKI - J. Brzechwa 45. PTASIE PLOTKI - J. Brzechwa 46. RYBY, ŻABY I RAKI - J. Brzechwa 47. SAMOCHWAŁA - J. Brzechwa 48. SKARŻYPYTA - J. Brzechwa 49. SŁONECZKO - N. Usenko 50. SMOK - J. Brzechwa 51. SOWA - J. Brzechwa 52. SÓJKA - J. Brzechwa 53. SPACEREK – D. Geller 54. STAŚ PYTALSKI - J. Brzechwa 55. STEFEK BURZYMUCHA - M. Konopnicka 56. STRUMYK- D. Geller 57. SUM - J. Brzechwa 58. ŚLIMAK - J. Brzechwa 59. ŚPIĄCA KRÓLEWNA 60. ŚWINKA – W. Chotomska 62. TOMCIO PALUSZEK 63. TRZY KACZUSZKI -D. Gellner 65. TYDZIEŃ - J. Brzechwa 66. WRONA I SER - J. Brzechwa 67. ZIELONA CIUCHCIA - N. Usenko 68. ZŁOTA RYBKA 69. ZOO I - J. Brzechwa 70. ZOO II - J. Brzechwa 71. ZOO III - J. Brzechwa 72. ŻURAW I CZAPLA - J. Brzechwa

Cennik ( według stawek poczty irlandzkiej ): 1 książeczka – 0.95e 2 książeczki – 1.35e 3-4 książeczek – 1.90e 5 i więcej - 3e
MARLENA KĄKOLEWSKA marlena-kakolewska@wp.pl
 
Moniap senkju za pomoc :) czy ta dziewczyna czasem na adverts.ie nie sprzedawala tych ksiazeczek? Bo cos kojarze ten text, a pisalam na adv i zadnej odp nie dostalam :| a bylo to juz dawnooo temu
 
do sprzedania buty zimowe ecco roz 24 (25e)
ciuszki 151.jpg
balerinki skorzane roz 24 nowe(25e
ciuszki 148.jpg
skorzane buty roz 27 nowe(25e
ciuszki 150.jpg
buty zimowe skorzane roz 28 nowe(50e
moz-screenshot-2.png




moz-screenshot-3.png
GDSC06304.jpg






moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
 
hej Dziewczyny szukam czegos takiego moze byc inny color lub wzor ogolnie 3w1,najlepiej z limerick(bedzie latwiej odebrac)http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3754030/Trail/searchtext%3EBABY+SWING.htm
 
tabletki antykoncepcyje Yaz -4 opakowania - 5e za opakowanie
pieluszki pampers simply dry 3, 2opakowania po 60sztuk rozmiar( jedno opakowanie zostalo otwarte i brakuje ok 3-4 pieluszek) 10e za oba
 
reklama
Do góry