reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam buty dla chłopca 3-4 lata. Wiosenne buty clarks rozm 9(28), wiosenne buty ecco rozm 8(27), nike rozm 9, sandałki start-rite rozm 9, sandałki rozm 9. Buty w dobrym stanie. Cena 30e

Sprzedam buciki dla dziewczynki 2-3 latka. Buciki są w bdb stanie: kozaczki clarks rozm 6,5(24); adidasy geox świecące rozm 7,5(25), sandałki F&F rozm 8(26), buty ze świnka pepą next rozm 7, półbuty clarks rozm 7, kapcie firmy daniel profilowane rozm 6, eleganckie buciki clarks rozm 4 ( pasują na trochę mniejsze dziecko 1-1.5 roku). Cena 35e


Sprzedam buty dla chłopca w wieku 7-10 lat: sandałki clarks, sandałki spiderman, adidasy, buty nike, półbuty clarks 2 pary, w sumie 8 par butów. Cena 40e


Sprzedam 2 krzesełka do karmienia Safety First - są to nakładki na duże krzesła. W jednym nie ma żółtej tacki, ale w niczym to nie przeszkadza, gdyż można używać bez, przysunięte do stołu (moje dzieci tak właśnie na nich siedziały - przysunięte do stołu). Siedzonka są bardzo praktyczne, odpowiednie dla dzieci od 6 miesięcy do okołu 3 lat. Cena za jedną sztukę 10e.


W sobotę możliwy dowóz do Galway.
 

Załączniki

  • Image1656.jpg
    Image1656.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 26
  • Image1617.jpg
    Image1617.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 47
  • Image1626.jpg
    Image1626.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 43
  • safety-1st-portable-booster-seat.jpg
    safety-1st-portable-booster-seat.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 33
Mam do sprzedania całą serię "Saga o Ludziach Lodu" 46 książek w b. dobrym stanie, jeśli któraś z mam ma czas na czytanie i jest zainteresowana to proszę o priv.
Cena €50


SPRZEDANE!!!
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania quadzik po córeczke.
Jest w bardzo dobrym stanie :/
Moja córka była bardzo zadowolona i ja też :D szczególnie jak szłyśmy na spacerek, a ona jeszcze nie dreptała.
Kolory takie jak na fotce,tyle,że w zestawie zamiast tego bujaka na dole, miałam długi uchwyt z tyłu,tak,ze mogłam małą pchać jak była mniejsza.
Cena 20 €

SPRZEDANY
 

Załączniki

  • 46-3675944A73UC642312M.jpg
    46-3675944A73UC642312M.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
reklama
OKAZJA!!!
Łóżko z materacem tylko 50 euro!!!

Mam do sprzedania łóżko dla dziecka Thomasa. Łóżko jest używane,ale w dobrym stanie, ma boczną plastikową półeczkę na lampkę, picie i książeczki(lampki nie ma w zestawie). Niestety pojemniki na zabawki, które są widoczne na zdjęciu poniszczyły się i nie są wliczone w cenę. Można dokupić podobne pojemniki. Łóżko sprzedaję z materacem (9cm grubość- więc jest wygodny). Wymiary łóżka:145(dł) x 77(szer.) x 59(wys.)
cm

Sprzedam również zabawkę chodzik-pchacz. Zabawka używana, stan idealny. Cena: 15 euro



Kontakt: 0857 536 627
 
Do góry